Różne

Android YouTube – udostępnij z odnośnikiem czasowym


Android YouTube Share with Timestamp to funkcja, która umożliwia użytkownikom udostępnianie konkretnych momentów z filmów na platformie YouTube. Dzięki temu narzędziu możemy w prosty sposób podzielić się interesującą nas częścią filmu z innymi osobami, bez konieczności przesyłania całego materiału. Jest to bardzo przydatna opcja dla osób, które chcą pokazać tylko wybrany fragment filmu lub udostępnić ciekawą scenę znajomym. W tym wprowadzeniu dowiesz się więcej o tym, jak korzystać z funkcji Android YouTube Share with Timestamp oraz jakie są jej zalety.

Jak udostępnić film na YouTube z wybranym czasem w aplikacji Android?

Aby udostępnić film na YouTube z wybranym czasem w aplikacji Android, należy postępować według poniższych kroków:

1. Otwórz aplikację YouTube na swoim urządzeniu z systemem Android.

2. Znajdź film, który chcesz udostępnić i otwórz go.

3. Przesuń suwak na dolnej części ekranu, aby wybrać żądany czas wideo.

4. Naciśnij przycisk „Udostępnij”, znajdujący się pod filmem.

5. Wybierz opcję „Kopiuj link”.

6. Otwórz aplikację, w której chcesz udostępnić link do filmu (np. Messenger, WhatsApp).

7. Wklej skopiowany link do wiadomości i wyślij ją do wybranych odbiorców.

Teraz osoby, które otrzymają link, będą mogły obejrzeć film od wybranego przez Ciebie momentu.

Najlepsze sposoby na udostępnianie filmów z timestampem na YouTube za pomocą urządzenia z systemem Android

1. Wykorzystaj funkcję udostępniania w aplikacji YouTube: Aby udostępnić film z timestampem, otwórz film w aplikacji YouTube na urządzeniu z systemem Android, naciśnij przycisk „Udostępnij” i wybierz opcję „Kopiuj link”. Następnie wklej link do wiadomości lub posta na mediach społecznościowych.

2. Użyj funkcji udostępniania z poziomu przeglądarki: Jeśli przeglądasz film na stronie internetowej YouTube, możesz skorzystać z funkcji udostępniania dostępnej pod filmem. Po kliknięciu przycisku „Udostępnij” wybierz opcję „Kopiuj link” i wklej go w wybrane miejsce.

3. Skorzystaj z aplikacji do zarządzania linkami: Istnieją również specjalne aplikacje, które umożliwiają tworzenie linków z timestampem dla filmów na YouTube. Wystarczy skopiować adres URL filmu i dodać odpowiedni znacznik czasu, a następnie skorzystać z opcji udostępniania dostępnej w aplikacji.

4. Wykorzystaj funkcję udostępniania przez wiadomości: Jeśli chcesz wysłać link do filmu z timestampem bezpośrednio do znajomych lub kontaktów, możesz skorzystać z funkcji udostępniania przez wiadomości dostępnej w większości urządzeń z systemem Android. Wystarczy wybrać film, nacisnąć przycisk „Udostępnij” i wybrać opcję „Wyślij wiadomość”.

5. Udostępniaj przez mediów społecznościowych: Jeśli chcesz udostępnić film z timestampem na swoim profilu na mediach społecznościowych, możesz skorzystać z funkcji udostępniania dostępnej w aplikacji YouTube lub skopiować link i wkleić go bezpośrednio do posta.

Pamiętaj, że udostępnianie filmów z timestampem jest bardzo proste i pozwala na szybkie dzielenie się interesującymi momentami z innymi użytkownikami. Wystarczy wybrać odpowiednią metodę dla siebie i cieszyć się możliwością dzielenia się ulubionymi filmami z przyjaciółmi!

Krok po kroku: Jak udostępnić wybrany fragment filmu na YouTube z telefonu z systemem Android?

1. Otwórz aplikację YouTube na swoim telefonie z systemem Android.

2. Znajdź film, z którego chcesz udostępnić wybrany fragment.

3. Przesuń suwak na dolnej części ekranu, aby wybrać odpowiedni fragment filmu.

4. Kliknij przycisk „Udostępnij” znajdujący się pod wybranym fragmentem.

5. Wybierz opcję „Udostępnij link” lub „Udostępnij do mediów społecznościowych”.

6. Wybierz platformę społecznościową, na której chcesz udostępnić link do wybranego fragmentu filmu.

7. Wprowadź ewentualny opis lub komentarz i kliknij przycisk „Udostępnij”.

8. Wybrany fragment filmu zostanie udostępniony na wybranej przez Ciebie platformie społecznościowej.

Podsumowując, funkcja udostępniania filmów z YouTube wraz z oznaczeniem czasu jest bardzo przydatna dla użytkowników systemu Android. Dzięki niej możemy łatwo i szybko dzielić się konkretnymi momentami z ulubionych filmów ze znajomymi. Dodatkowo, możliwość ustawienia własnego czasu odtwarzania po udostępnieniu linka pozwala na jeszcze większą personalizację przekazywanej treści. Jest to z pewnością jedna z najbardziej praktycznych i wygodnych funkcji dostępnych na platformie YouTube dla użytkowników systemu Android.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
2 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *