Biznes

Pomoc w profesjonalnym sprzątaniu biur


Biura często podejmują współpracę z profesjonalnymi firmami sprzątającymi. Dotyczy ona nie tylko korzystania z usług, ale również zakupu specjalistycznych rozwiązań do utrzymania czystości oraz stałej realizacji zamówień. Poniżej skupiamy się na najchętniej wybieranych grupach produktów oraz podpowiadamy, jakie akcesoria i urządzenia czyszczące powinny znaleźć się w wyposażeniu każdego zakładu pracy oraz gdzie szukać profesjonalnej pomocy B2B w związku z ich zakupem.

York – dla czystości, higieny i zdrowia 

Sprzątanie to zadanie jedynie pozornie łatwe. Jak bardzo jest ono skomplikowane najlepiej wiedzą wszystkie osoby zajmujące się profesjonalnym sprzątaniem różnego typu powierzchni. Duży wpływ na uzyskiwane rezultaty ma nie tylko samo miejsce wykonywania obowiązków lub zatrudniona osoba, ale również – wykorzystywane w tym celu środki i urządzenia czyszczące.

By mieć pewność, że sprzątanie przebiega sprawnie i szybko, warto korzystać z produktów marki York. Są to wysoce specjalistyczne rozwiązania dedykowane do kompleksowego sprzątania różnego typu przestrzeni użytkowych. Po produkty York sięgają korporacje, biura, szkoły, szpitale, a także odbiorcy prywatni. Oferta jest bardzo rozbudowana i obejmuje kilka grup produktów. Pozwalają one na szybkie uporanie się z codziennymi zabrudzeniami oraz utrzymanie w czystości takich miejsc jak kuchnia, stołówka, toalety, korytarze. 

Oferta York odznacza się wyjątkowym bogactwem składających się na nią produktów czyszczących. Znajdziesz nie tylko preparaty najczęściej i najchętniej wykorzystywane w naszym kraju, ale również wysoce specjalistyczne środki o precyzyjnie określonym zastosowaniu i składzie wzbogaconym o specjalne dodatki. Mówiąc wprost, na ofertę York składa się ponad 600 różnych produktów, które możesz wykorzystywać w codziennych pracach konserwatorskich.

Korzyści z wyboru oferty York

W ofercie sklepu York znajdują się także produkty nieobecne w asortymencie innych dostawców. Mowa między innymi o popularnych miotłach gumowych, będących „autorskim dziełem” marki York. Miotły takie, zamiast konwencjonalnego włosia, posiadają gumową końcówkę, która ogranicza rozmnażanie się szkodliwych drobnoustrojów na ich powierzchni. Miotły gumowe znajdziesz na stronie internetowej sklepu York, pod linkiem https://york.pl.

York specjalizuje się także w tworzeniu planów zakupowych oraz merytorycznym wspieraniu swoich kontrahentów w trakcie dokonywania wyboru konkretnych rozwiązań. Korzystając z profesjonalnej wiedzy pracowników York, masz pewność, że sięgniesz po preparaty idealnie dopasowane do potrzeb Twojego miejsca lub zakładu pracy.

Warto zwrócić uwagę na obecne w ofercie York preparaty do dezynfekcji oraz czyszczenia powierzchni płaskich. Środki te są obecnie jednymi z najchętniej wybieranych – wykorzystuje się je do dezynfekowania różnych pomieszczeń, w których przebywa i które aktywnie użytkują większa liczba osób. Okazują się niezastąpione w wyposażaniu stołówek, świetlic, palarni lub innych pomieszczeń wspólnych.

fot. materiały prasowe

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
42 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *