Angielski dla pracowników?

Firma, marketing, targi, pracodawcy i pracownicy, strony www i wszystko, co związane z biznesem.
Zły Szef

Angielski dla pracowników?

Post autor: Zły Szef »

Kto prowadzi kursy biznesowego angielskiego we Wrocławiu?
Awatar użytkownika
Bonno
Posty: 55
Rejestracja: 30 sie 2019, 12:34

Re: Angielski dla pracowników?

Post autor: Bonno »

Nas z firmy wysłali kiedyś do International House - Wrocław ul. Ofiar Oświęcimskich. Da się u nich skutecznie opanować język angielski w wersji biznesowej, a zajęcia prowadzone są w niewielkich grupach co ma dodatkowe plusy. Wykorzystują do nauki podręczniki Business English i lektorów specjalizujących się w poszczególnych dziedzinach :)
Tu więcej informacji o nich https://www.ih.com.pl/wroclaw/
Asperger wcielony :mrgreen:
Awatar użytkownika
malyswiat5
Posty: 508
Rejestracja: 02 kwie 2019, 11:17

Re: Angielski dla pracowników?

Post autor: malyswiat5 »

Jeśli interesuję Cię nauka na naprawdę wysokim poziomie i przedstawienie najlepszych metod nauczania konkretnych obszarów językowych, postaw na profesjonalistów. Polecam szkołę https://angielski-konwersacje.pl/ gdzie przede wszystkim znajdziesz świetną atmosferę, rzetelność oraz doświadczenie w tego typu realizacjach.
Grażka

Re: Angielski dla pracowników?

Post autor: Grażka »

Dobry pomysł z dokształcaniem pracowników. Ja wprawdzie nie opłacam im całego kursu, ale mogą liczyć na spore dofinansowanie. W naszej firmie zdecydowaliśmy się na angielski przez skype. Zapisy są na stronie akcent-edu https://akcent-edu.pl/indywidualne-lekc ... -k-68.html. Mają bardzo dobrych lektorów.
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Angielski dla pracowników?

Post autor: Dziewczyna »

A czy ktoś z Was robił sobie może kurs języka angielskiego w Szkole Językowej ProfiLingua? Ja ostatnio natknęłam się na jej ofertę na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/angielski i wydała mi się ona całkiem atrakcyjna... a Wy co o niej sądzicie?
izaśsitek

Re: Angielski dla pracowników?

Post autor: izaśsitek »

Dziewczyna pisze: 18 lut 2021, 17:17 A czy ktoś z Was robił sobie może kurs języka angielskiego w Szkole Językowej ProfiLingua? Ja ostatnio natknęłam się na jej ofertę na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/angielski i wydała mi się ona całkiem atrakcyjna... a Wy co o niej sądzicie?
Szczerze mówiąc pierwszy raz słyszę o tej firmie :/ niestety nie pomogę.
-
Przedłużanie włosów
wróbelek

Re: Angielski dla pracowników?

Post autor: wróbelek »

A może kurs online? Moim zdaniem np taki ze speakingo by się sprawdził. Tutaj można poczytać jak to wszystko wygląda - https://speakingo.com/jak-wyglada-nauka ... speakingo/ jeśli pracownicy byliby zainteresowani taką formą to ja myślę że to dobre rozwiązanie :)
Bączek

Re: Angielski dla pracowników?

Post autor: Bączek »

Jest ile kursów czy szkoleń z języka angielskiego. Język angielki jest bardzo przydatny zresztą sami przeczytajcie https://speakingo.com/szkolenie-pracown ... ielskiego/ . Jeśli szef dba o twoją znajomość języka wtedy jesteś jeszcze bardziej dla niego ważniejszym pracownikiem , nawet karbem. warto się uczyć języka obcego
ODPOWIEDZ