Biznes hand mad

Firma, marketing, targi, pracodawcy i pracownicy, strony www i wszystko, co związane z biznesem.
Awatar użytkownika
Karolina
Posty: 54
Rejestracja: 07 sty 2019, 14:57

Biznes hand mad

Post autor: Karolina »

Hej. Myślałam o założeniu własnej firmy wykonującej rękodzieło. Myślicie, że to dobry pomysł na biznes? Czy taka działalność mogłaby być dochodowa?
Awatar użytkownika
Vulpecula33
Posty: 27
Rejestracja: 14 sty 2019, 11:40

Re: Biznes hand mad

Post autor: Vulpecula33 »

Myślę, że to dobry pomysł na biznes, tylko pamiętaj, że jak chciałabyś wysyłać gdzieś swoje wyroby, to musisz je najpierw dobrze zabezpieczyć. Najlepiej zapakować je w karton: http://www.amtkartony.pl/ owinąć w folię bąbelkową i wtedy wysyłać do klientów, którzy dokonali by zakupu przez np. internet.
Awatar użytkownika
vanda
Posty: 183
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:51

Re: Biznes hand mad

Post autor: vanda »

Nie wiem czy jest to dobra opcja. Może ogólnie warto byłoby postawić na jakąś firmę produkcyjną. Tylko musiałabyś zbadać rynek, co się teraz opłaca? Na co jest popyt teraz? W każdym razie warto próbować otworzyć swój biznes. Mój znajomy niedawno otwarł firmę przemysłową i jest zadowolony. Właśnie teraz zamawiał jeszcze na stronie https://indual.pl/kategoria-produktu/au ... za-m8-m12/ kilka brakujących elementów do automatyki przemysłowej.
Awatar użytkownika
finky
Posty: 126
Rejestracja: 03 lip 2019, 22:25

Re: Biznes hand mad

Post autor: finky »

Zależy jakie to będą wyroby, bo nie a każde może być odpowiednio duży popyt.
Awatar użytkownika
malyswiat5
Posty: 508
Rejestracja: 02 kwie 2019, 11:17

Re: Biznes hand mad

Post autor: malyswiat5 »

Jak na każdy biznes, także i tutaj, potrzebujesz wsparcia finansowego w razie sytuacji nieprzewidywalnych. Dlatego skorzystaj z odnawialnych linii finansowania, które oferuje Ci firma www.finiata.pl. Jest to rodzaj karty kredytowej, z której możesz korzystać według swoich potrzeb. Oddajesz tylko 2,92% kosztów pożyczonych pieniędzy. To dobra szansa, kiedy dopiero rozpoczynasz swoje działania w tym biznesie. Skontaktuj się z nimi w celu uzyskania szerszych informacji.
Awatar użytkownika
Relaksacyjna88
Posty: 29
Rejestracja: 25 mar 2019, 17:28

Re: Biznes hand mad

Post autor: Relaksacyjna88 »

Ja tez mam podobne rozmyślania, ale to zawsze potem rozchodzi się o reklamę w przypadku takiego biznesu, i tak właśnie rozwarzania zaprowadziły mnie na stronę http://adnext.pl/czym-jest-grywalizacja ... ych-mitow/ na któej to dowiedziałam się nieco o grywalizacji. Jak wy się na nią zaopatrujecie? Jest okej? Warto próbować ją wprowadzić?
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Biznes hand mad

Post autor: Dziewczyna »

Jeśli już zdecydujesz się na prowadzenie takiej firmy, to na pewno będą Ci potrzebne różne akcesoria florystyczne do wykonywania Twoich dekoracji. Na stronie https://happenings.pl/ możesz je zamówić szybko i bez wychodzenia z domu :) A wybór mają tam naprawdę szeroki, więc bez problemu znajdziesz to, czego szukasz :)
Awatar użytkownika
pokusa
Posty: 62
Rejestracja: 09 cze 2019, 10:56

Re: Biznes hand mad

Post autor: pokusa »

Możesz tez postarać się o dofinansowanie dla swojego biznesu. W tym celu musisz jednak mieć biznesplan. Na szczęście istnieje opcja skorzystania z gotowych biznesplanów. Polecam rzucić okiem na stronę https://www.gotowebiznesplany.pl/.
Awatar użytkownika
baran
Posty: 72
Rejestracja: 08 sty 2019, 13:57

Re: Biznes hand mad

Post autor: baran »

Wszystko zależy od tego, czym biznes się zajmuje. W różnych przypadkach różne kwestie będą potrzebne. Warto rzucić okiem na stal stopową: https://virgamet.pl/30crnimo8-1-6580-30 ... al-stopowa . W niektórych firmach też może się przydać.
ODPOWIEDZ