Chemia do odkażania wody

Firma, marketing, targi, pracodawcy i pracownicy, strony www i wszystko, co związane z biznesem.
Awatar użytkownika
angelika87
Posty: 1
Rejestracja: 05 kwie 2020, 9:42

Chemia do odkażania wody

Post autor: angelika87 »

Cześć. Na terenie mojego hotelu chciałabym wybudować niewielki basen dla gości. Wiem, że będę musiała zadbać o czystość wody, dlatego już teraz poszukuję firmy, która dostarcza środki do jej odkażania. Kogo możecie mi polecić?
Awatar użytkownika
keiria_60
Posty: 1
Rejestracja: 15 cze 2020, 1:30

Re: Chemia do odkażania wody

Post autor: keiria_60 »

Warto na pewno zapoznać się z ofertą firmy Antidotum. Oferują środki o silnych właściwościach odkażających, więc możesz być pewna co do ich skuteczności. Ja uważam, że współpraca z tą firmą jest najlepszym rozwiązaniem :)
Awatar użytkownika
nikelodon18
Posty: 354
Rejestracja: 26 sie 2019, 15:17

Re: Chemia do odkażania wody

Post autor: nikelodon18 »

Może coś z chemii niemieckiej okaże się skuteczne? Ja od dawna stosuję chemię znaną z oferty www.euro-drogeria.pl o znakomitej jakości. Stamtąd zamawiałem także kosmetyki w których jest co wybierać! Wszystko dla czystości :)
Awatar użytkownika
dylewska
Posty: 170
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:16

Re: Chemia do odkażania wody

Post autor: dylewska »

Myślę że dobrym pomysłem na czyszczenie basenu są roboty basenowe. Taki robot raz zainstalowany, może pozostać w wodzie przez cały rok, a ładuje się samodzielnie wodzie poprzez indukcję bez potrzeby jakiejkolwiek ingerencji zewnątrz.
Awatar użytkownika
melville
Posty: 172
Rejestracja: 19 lip 2020, 21:04

Re: Chemia do odkażania wody

Post autor: melville »

Jeśli o to chodzi to skierujcie się do ESC Global http://escglobal.pl/ To uznany polski producent środków chemicznych do kondycjonowania wody przemysłowej. Spodoba wam się ich oferta, bo mają produkty świetnej jakości a do tego ceny z gatunku rozsądnych.
Awatar użytkownika
goma
Posty: 196
Rejestracja: 27 kwie 2019, 14:56

Re: Chemia do odkażania wody

Post autor: goma »

Oszczędność czasu i ułatwienie utrzymania basenu w czystości to nie takie trudne zadanie, jakby mogło się wydawać. Wystarczy, że zdecydujecie się na zadaszenie basenu cena sprawdzonego producenta.
Błażej

Re: Chemia do odkażania wody

Post autor: Błażej »

dylewska pisze: ↑29 wrz 2020, 9:20 Myślę że dobrym pomysłem na czyszczenie basenu są roboty basenowe. Taki robot raz zainstalowany, może pozostać w wodzie przez cały rok, a ładuje się samodzielnie wodzie poprzez indukcję bez potrzeby jakiejkolwiek ingerencji zewnątrz.
Pierwsze słyszę. Muszę poczytać o tym robocie, bo brzmi to interesująco. Zapewne są to bardzo duże koszty, ale sprawdzę z ciekawości. Wracając do pytania o chemię basenową. Wszystko co jest mi potrzebne na jeden sezon zamawiam w sklepie https://basenyogrodowe.pl/36-chemia-basenowa z dostawą do domu. Zdecydowaliśmy się na zakup basenu całorocznego i to była dobra decyzja. Nie musimy go chować, jak skończy się sezon.
xąx

Re: Chemia do odkażania wody

Post autor: xąx »

No pewnie, że to jest ważne, mam nadzieję, że o to dbacie. I kolejna sprawa, że nie będzie problemów z różnego rodzaju akcesoriami. Bo jeszcze pompy do szlamu jest od kupienia, a tak, to nie wiem, co jeszcze. Musze sprawdzić, co inni mają w basenach. Liczę na pomoc, w razie, gdybym sama nie mogła znaleźć ;) .
ODPOWIEDZ