Drewniane drzwi?

Firma, marketing, targi, pracodawcy i pracownicy, strony www i wszystko, co związane z biznesem.
Awatar użytkownika
Ingend
Posty: 38
Rejestracja: 30 gru 2019, 22:31

Drewniane drzwi?

Post autor: Ingend »

Powiedzcie mi czy znacie jakąś sprawdzoną firmę oferującą solidne drzwi wejściowe do domu?
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 225
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:36

Re: Drewniane drzwi?

Post autor: kozi44 »

Wydaje mi się, że jeśli chodzi o drewniane drzwi wewnętrzne łomża to na prawdę warto jest odezwać się z tym do firmy m-styl. Mają bardzo atrakcyjną ofertę na tego typu drzwi, a dodatkowo spore doświadczenie w ich produkcji więc na pewno będziesz zadowolony z ich usług
Awatar użytkownika
cwehner
Posty: 6
Rejestracja: 19 sie 2020, 17:14
Lokalizacja: Kraków

Re: Drewniane drzwi?

Post autor: cwehner »

Wiatr czy intensywne opady mogą wpływać niekorzystnie na stan drewnianych drzwi, dlatego dobrze jest pomyśleć o jakiejś ochronie, na przykład o montażu daszka na elewacji.

____________________________________________
zadaszenie tarasu
KacperLoś

Re: Drewniane drzwi?

Post autor: KacperLoś »

W mojej opinii jeżeli będziecie potrzebowali dobrej oferty w zakresie wyboru drzwi zewnętrznych to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam żebyście wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez firmę Domega z Poznania u których będziecie mogli znaleźć szeroki wybór rozwiązań w bardzo dobrych cenach i co również ważne z zachowaniem terminowości realizacji ale również montażu. My zdecydowaliśmy się wybrać producenta Parmax i naprawdę prezentują sie genialnie!
Szń890

Re: Drewniane drzwi?

Post autor: Szń890 »

Ja stawiam głównie na bezpieczeństwo i moim zdaniem ponadczasowe drzwi od Gerdy to gwarancja. Ostatnio zmieniałem drzwi w moim domu właśnie na GERDE i zamówiłem takie drzwi w firmie MAXA ze Szczecina https://www.abra.szczecin.pl/oferta_pro ... d_143.html . Nasze drzwi charakteryzują się dobrym wypełnieniem +kratownica w środku, specjalnym zamkiem rurkowym + zamek dodatkowy. Mając takie drzwi czuję się w 100% bezpiecznie.
ODPOWIEDZ