Hurtownia gastronomiczna - wybór wyposażenia

Firma, marketing, targi, pracodawcy i pracownicy, strony www i wszystko, co związane z biznesem.
Dryś

Hurtownia gastronomiczna - wybór wyposażenia

Post autor: Dryś »

Witam!
Czy macie może doświadczenie przy współpracy z hurtownią gastronomiczną i prowadzeniu swojej restauracji? Jeżeli tak, to gdzie go szukać aby liczyć na dobre ceny, profesjonalne podejście do klienta i jednocześnie duży wybór od akcesoriów, mebli metalowych i oczywiście pieców. Z góry dziękuję za Wasze informacje :)
Pozoń

Re: Hurtownia gastronomiczna - wybór wyposażenia

Post autor: Pozoń »

Myślę, że tutaj akurat dobrze może sprawdzić się akurat hurtownia gastronomiczna Invest Horeca to bardzo dobry kierunek jeśli zależy Wam na dobrej cenie i pełnym wsparciu ze strony obsługi klienta oraz dostępie do różnych propozycji i producentów. W mojej ocenie po prostu pod tym względem zdecydowanie najlepsi
EmilKoś

Re: Hurtownia gastronomiczna - wybór wyposażenia

Post autor: EmilKoś »

Również mam dobre zdanie na temat hurtowni gastronomicznej to tutaj jak najbardziej warto wymienić właśnie Invest Horeca u których znajdziecie co potrzebne licząc zarówno na fachowe podejście do klienta, terminowość realizacji, jak i rozbudowaną ofertę modeli zarówno nowych, jak i używanych. Dlatego czas najwyższy się rozejrzeć i odpowiednio wyposażyć swój lokal. Pozdrawiam!
Dryś

Re: Hurtownia gastronomiczna - wybór wyposażenia

Post autor: Dryś »

EmilKoś pisze: ↑17 paź 2021, 11:24 Również mam dobre zdanie na temat hurtowni gastronomicznej to tutaj jak najbardziej warto wymienić właśnie Invest Horeca u których znajdziecie co potrzebne licząc zarówno na fachowe podejście do klienta, terminowość realizacji, jak i rozbudowaną ofertę modeli zarówno nowych, jak i używanych. Dlatego czas najwyższy się rozejrzeć i odpowiednio wyposażyć swój lokal. Pozdrawiam!
No i super, dzięki wielkie za informacje! W takim razie przyszedł czas sprawdzić co i jak
Mikoń

Re: Hurtownia gastronomiczna - wybór wyposażenia

Post autor: Mikoń »

Właśnie dlatego kompletując wyposażenie gastronomiczne w przypadku których będziecie mogli liczyć zarówno na wysoki standard, rozbudowaną ofertę i jednocześnie zawsze przystępne ceny. Mam nadzieję, że bez problemów uda Wam się dobrać wszystko co potrzebne do swojego biznesu. Licząc jednocześnie na fachowe doradztwo, konkurencyjne ceny i odpowiedni stosunek jakości do ceny.
KrusiaŻ

Re: Hurtownia gastronomiczna - wybór wyposażenia

Post autor: KrusiaŻ »

Jeżeli juz jesteśmy w temacie gastronomi to pamiętajcie o dobrym zaopatrzeniu na przykłda w rybki. Ja prowadzę swoją restaurację i wiem, że najlepsze rybki wędzone można zamówić z wędzarni BARKAS https://barkas.pl/kontakt/. Polecam zapoznać się z ich oferta na rybki wędzone bo jak raz spróbujemy to już żądnej innej ryby wędzonej nie kupicie. ja odkryłam firmę całkiem przypadkowo i powiem wam, że jestem zakochana w tych rybach wędzonych - palce lizać !!!
ODPOWIEDZ