Inwestycja

Firma, marketing, targi, pracodawcy i pracownicy, strony www i wszystko, co związane z biznesem.
Awatar użytkownika
Malinka
Posty: 211
Rejestracja: 22 sie 2019, 13:07

Inwestycja

Post autor: Malinka »

Sama Zastanawiam sie w co najbardziej opłaca się zainwestować. Co do tego to jest wiele różnych przykładów. Obecnie myślę, ze fundusz inwestycyjny to dobry pomysł. Wiadomo, że jak chcemy się czegoś dorobić to musimy inwestować. W ten sposób możemy coś osiagnąć i jakoś zarobić.
Awatar użytkownika
Kordik
Posty: 28
Rejestracja: 04 lis 2019, 9:47

Re: Inwestycja

Post autor: Kordik »

Hej. Jeśli ktoś nie wie co to jest blik, to zachecam do przeczytania artykułu na blogu
Finanse.net.pl, tam możecie znaleźć bardzo wiele ciekawych artykułow na różne tematy finansowe itp.
Awatar użytkownika
pokusa
Posty: 62
Rejestracja: 09 cze 2019, 10:56

Re: Inwestycja

Post autor: pokusa »

A czy inwestujecie w lokaty? Wiem, że kokosów się raczej na lokatach nie zarobi, ale zawsze parę groszy do przodu. Widziałam w sieci nawet takie opcje jak lokata jednodniowa: https://najlepszelokaty.pl/lokata-jednodniowa . Warto się nad tym też zastanowić.
Adam Lećk

Re: Inwestycja

Post autor: Adam Lećk »

Lepsza lokata niż polisolokata open finance albo inna bo jest problem, żeby ją zamknąć bez straty kasy. Nakładają opłaty likwidacyjne i wymagana jest wtedy dobra kancelaria od polisolokat bo inaczej trzeba płacić. Duże doświadczenie w takich sprawach mają kancelarie specjalizujące się w ubezpieczeniach i produktach finansowych i takiej polecam szukać.
darkuś

Re: Inwestycja

Post autor: darkuś »

Żeby móc inwestować, należy przede wszystkim mieć jakieś finanse, które pozwolą nam na to, żebyśmy jako tako po prostu się rozwinęli. I w związku z tym wydaje mi się, że dobrze jest mieć odpowiednie zaplecze. I o tym tu https://kredytylublin.com/poduszka-fina ... finansowa/ przeczytacie. Moim zdaniem to dobry początek.
nruchomość34

Re: Inwestycja

Post autor: nruchomość34 »

CONDO znam tą firmę i mogę polecić, to firma która ma sporo doświadczenia i oferuje pomoc w wyborze rodzaju nieruchomości pod opłacalną inwestycje. Więc kupicie u nich domku gotowe do zadomku. Oferują oni nowoczesne domku w prestiżowych okolicach https://condo.pl/ Współpracują oni z pomysłowymi projektantami. Ja już mam swoje domek i polecam
TomaszDekŹĆ

Re: Inwestycja

Post autor: TomaszDekŹĆ »

Jakiś czas temu kupiłem sporo terenu pod budowę hal ale okazało się, że tereny trzeba poddać rekultywacji. Musiałem znaleźć firmę, która takie działania oferuję i co najważniejsze miałaby dla nas czas... Dobrze, że znalazłem firmę http://www.atom-spzoo.pl/kontakt, która podjęła działania.
Awatar użytkownika
malyswiat5
Posty: 508
Rejestracja: 02 kwie 2019, 11:17

Re: Inwestycja

Post autor: malyswiat5 »

Na pewno inwestowanie w nieruchomości to zawsze duża pewność, a przede wszystkim rozwiązanie, które będzie sprzyjać najlepszemu zabezpieczeniu swoich pieniędzy. Jeśli interesują Cię świetne mieszkania, w dobrej lokalizacji, a także dostępne w różnorodnym metrażu to koniecznie odwiedź biuro dewelopera https://nowepoludnie2.pl/ który na pewno spełni te oczekiwania.
łopata

Re: Inwestycja

Post autor: łopata »

Nie znam się i dlatego nawet nie próbuję w ten sposób inwestować. Dobrze że jest teraz ppk, tam można sporo zyskać dzięki dopłatom od państwa i pracodawcy. Tu https://subiektywnieofinansach.pl/wypis ... -poczekal/ nawet Samcik to dokładnie wyliczył na podstawie danych z minionego roku.
miśka08

Re: Inwestycja

Post autor: miśka08 »

Inwestować można w różne rzeczy, ważne żeby były dla nas opłacalne. Oczywiście każdy sam decyduje na co postawić, co jest dla niego ważne. Według mnie inwestycja w pracownicze programy kapitałowe to jest bardzo dobry krok, żeby odłożyć dodatkowe pieniądze na swoją emeryturę.
kłosekkk

Re: Inwestycja

Post autor: kłosekkk »

Polecam inwestycje w złoto. Może zainteresują Cię kolekcjonerskie monety ze złota? Cieszą się one dużym powodzenie, warto inwestować w coś, na co jest popyt. Polecam sprawdzić Ci ofertę Mennicy Kapitałowej https://mennicakapitalowa.pl/, znajdziesz tam różne monety, ale też złoto w postaci sztabek.
jaśka

Re: Inwestycja

Post autor: jaśka »

Moim zdaniem najlepszą ofertę posiada jednak https://www.mennicaskarbowa.pl/ . Inwestując w złoto czy w srebro bardzo dobrze na tym wyjdziemy, tym bardziej, że ceny są tutaj naprawdę fantastyczne. Mój mąż właśnie dosyć często tutaj inwestuje i jest szczerze zadowolony
ODPOWIEDZ