Ksiegowość w biznesie

Firma, marketing, targi, pracodawcy i pracownicy, strony www i wszystko, co związane z biznesem.
Awatar użytkownika
Jolka
Posty: 25
Rejestracja: 22 sty 2019, 13:10

Ksiegowość w biznesie

Post autor: Jolka »

Dobry dzień. Bardzo gorąco zachęcam do zapoznania się z stroną https://ksiegowa-halinow.pl/ . Zajmuje się prowadzeniem ewidencji dla celów podatku VAT, a także prowadzeniem małej i dużej księgowości. Polecam, gdyż to biuro odznacza się bardzo profesjonalnym podejściem.
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 776
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Ksiegowość w biznesie

Post autor: Dziewczyna »

A wiecie, co zrobić, aby zmniejszyć w firmie koszty prowadzenia księgowości? Można się na przykład zdecydować na wprowadzenie elektronicznego obiegu dokumentów od firmy Primesoft. Z jej pełną ofertą możecie zapoznać się na stronie http://www.primesoft.pl/, do czego serdecznie Was zachęcam, bo naprawdę warto :)
Awatar użytkownika
nikelodon18
Posty: 354
Rejestracja: 26 sie 2019, 15:17

Re: Ksiegowość w biznesie

Post autor: nikelodon18 »

Leksykony podejmujące tematykę podatków dochodowych CIT, PIT a do tego wielokrotnie wyróżniony „Leksykon VAT” Janusza Zubrzyckiego to literatura z której powinieneś skorzystać. Te z oferty Unimex http://unimex.pl z pewnością umożliwią Ci poprawę wiedzy z zakresu księgowości w biznesie i unikania ewentualnych bubli.
Awatar użytkownika
adik
Posty: 31
Rejestracja: 10 kwie 2019, 12:12

Re: Ksiegowość w biznesie

Post autor: adik »

Księgowośc to ogólnie dochody biznes. Wiele firm szuka dobrych i rzetelnych księgowych. Aby wyróźnic sie na tle innych biur księgowych to warto skorzystac z platformy https://mb24.pl , która daje możliwośc działania online. Daje to lepszy kontakt z klientem, który w tym przypadku odbywa się przez portal, dane są przechowywane w chmurze, a wszystko jest zgodne z RODO. Biura korzystające z tego mojebiuro24 są promowane na ich stronie. Sam program daje wiele możliwości, od fakturowania po prowadzenie kadr i płac. To taki All in One.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 295
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:24

Re: Ksiegowość w biznesie

Post autor: mczay »

Księgowość firmy jednoosobowej jest na tyle nieskomplikowana, że można zająć się nią samodzielnie. Jeśli już mowa o prowadzeniu biznesu, to czy jesteście płatnikami VAT? Ja, staram się współpracować wyłącznie z płatnikami VAT. Zazwyczaj, sprawdzam ich za pośrednictwem tego portalu internetowego: https://jpk.info.pl/biala-lista-vat/spr ... tnika-vat/
Awatar użytkownika
izzy231
Posty: 46
Rejestracja: 30 mar 2019, 15:41

Re: Ksiegowość w biznesie

Post autor: izzy231 »

Dziwię się, że nikt nie wspomniał o wfirmie jeszcze. Jest to bardzo tanie, ale rozbudowane oprogramowanie do samodzielnej księgowości. Ma np. program do kadr i płac https://wfirma.pl/kadry-i-place ,który dzięki możliwości rozliczania wynagrodzeń, ewidencji czasu pracy i generatorowi umów bardzo ułatwia prowadzenie kadr i płac. Jest to program wspierany przez ekspertów księgowości.
Awatar użytkownika
ZofiaKatarzyna
Posty: 28
Rejestracja: 30 lip 2019, 18:43

Re: Ksiegowość w biznesie

Post autor: ZofiaKatarzyna »

izzy231 pisze: 16 paź 2019, 22:08 Dziwię się, że nikt nie wspomniał o wfirmie jeszcze. Jest to bardzo tanie, ale rozbudowane oprogramowanie do samodzielnej księgowości. Ma np. program do kadr i płac https://wfirma.pl/kadry-i-place ,który dzięki możliwości rozliczania wynagrodzeń, ewidencji czasu pracy i generatorowi umów bardzo ułatwia prowadzenie kadr i płac. Jest to program wspierany przez ekspertów księgowości.
To widzę, że nie jestem jedyna, która korzysta z firmy, tylko ja korzystam z księgowości online jak tutaj https://wfirma.pl/ksiegowosc Bardzo fajna sprawa, w szczególności takie rzeczy jak Środki trwałe i wyposażenie, kilometrówki do PIT i VAT, różnice kursowe. Otrzymuje się tutaj też wsparcie ekspertów podatkowych czy prawników.
Awatar użytkownika
natasza85
Posty: 57
Rejestracja: 06 lis 2019, 21:09

Re: Ksiegowość w biznesie

Post autor: natasza85 »

A czy któraś z tych polecanych przez Was księgowych specjalizuje się rozliczeniach niemieckich Bogatynia. Szukam zaufanego.poleconego biura księgowego znającego przepisy zarówno polskie jak i niemieckie? Możecie coś polecić?
Awatar użytkownika
edran
Posty: 240
Rejestracja: 02 sie 2019, 10:46

Re: Ksiegowość w biznesie

Post autor: edran »

Najlepszym rozwiązaniem jest zgłoszenie się do sprawdzonej firmy, która zajmuje się świadczeniem usług księgowych i podatkowych. Jeżeli mieszkacie w okolicach Częstochowy to polecam wam skontaktować się z http://taxquatro.pl/ Sam od dawna korzystam z ich usług i wiem że są świetnymi specjalistami, na których można polegać.
Awatar użytkownika
włóczykij13
Posty: 172
Rejestracja: 31 mar 2020, 11:36

Re: Ksiegowość w biznesie

Post autor: włóczykij13 »

VAT, CIT i PIT powinniśmy mieć w małym palcu. Wiedzy nie weźmiemy z powietrza, najlepiej poczytać stosowną lekturę na ten temat. W związku z dużą ilością wolnego czasu, zdecydowałem się na taki ruch. LEKSYKONY VAT, CIT I PIT zakupiłem z oferty http://unimex.pl/ , gdyż aktualnie można je dorwać z rabatem -30% !
Awatar użytkownika
lormol
Posty: 176
Rejestracja: 27 mar 2020, 9:17

Re: Ksiegowość w biznesie

Post autor: lormol »

Przede wszystkim trzeba rozejrzeć się za jak najlepszym biurem rachunkowym. Jeżeli mieszkacie w okolicach Trójmiasta to polecam wam skontaktować się z https://efekt-ksiegowosc.pl/ Jest to bardzo dobre biuro rachunkowe z Gdyni, w którym pracują doświadczeni specjaliści.
Awatar użytkownika
martan
Posty: 236
Rejestracja: 01 paź 2019, 8:04

Re: Ksiegowość w biznesie

Post autor: martan »

Znalezienie porządnego biura rachunkowego jest bardzo ważne. Ja na szczęście trafiłem na odpowiednią firmę. Obsługę rachunkową powierzyłem firmie https://www.profit-wieliczka.pl/ i mogę ich polecić wszystkim osobom z okolic Wieliczki.
Awatar użytkownika
aletta
Posty: 216
Rejestracja: 26 sie 2019, 8:54

Re: Ksiegowość w biznesie

Post autor: aletta »

Według mnie najlepszym rozwiązaniem jest zgłoszenie się do sprawdzonego biura rachunkowego. Jeżeli mieszkacie w okolicach Poznania to polecam wam skontaktować się z https://www.consulting-tax.com/ Tam pracują doświadczeni specjaliści, na których można polegać.
Zuzannał

Re: Ksiegowość w biznesie

Post autor: Zuzannał »

Poznań niestety jest daleko od Warszawy. W takim wypadku pozostawała by wyłącznie księgowość online. a ja nie jestem przekonana co do księgowości na odległość. Dobre biuro rachunkowe jakie znam i polecam to https://solvis.pl/ . Polecam zerknąć na ofertę może kogoś zainteresuje może zaciekawi?
BeatkaĆ

Re: Ksiegowość w biznesie

Post autor: BeatkaĆ »

Jeżeli ktoś z was szuka księgowej w okolicach ulicy Legionów 14 we Wrocławiu to polecam zapoznać się z oferta tego biura J-J Biuro Rachunkowe Jacek Jakubowski https://www.jjbr.pl/kontakt . Biuro oferuje kompleksowe usług dla podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych w bardzo przystępnych cenach
ODPOWIEDZ