Najlepsze konto dla studenta

Firma, marketing, targi, pracodawcy i pracownicy, strony www i wszystko, co związane z biznesem.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 108
Rejestracja: 26 mar 2019, 19:42

Najlepsze konto dla studenta

Post autor: kasiunia »

Po pierwsze nie wiedziałam ,że w ogóle są specjalnie dedykowane konta dla studentów a czy wiecie ,że jest sporządzony ranking kont studenckich ?W jednym miejscu są zebrane oferty z różnych banków i przedstawione w sposób bardzo przystępny.Bez wychodzeni z domu jesteśmy w stanie wyrobić sobie zdanie na temat poszczególnych kont i wybrać to najlepsze dla nas konto.
Awatar użytkownika
radzio
Posty: 118
Rejestracja: 21 wrz 2019, 17:20

Re: Najlepsze konto dla studenta

Post autor: radzio »

Kochani, a czy myślicie, że student może płacić bez problemów telefonem, albo lepiej, zegarkiem ? Myślimy złożyć się mojej siostrze na zegarek Garmin i czytałem na stronie https://www.kontomaniak.pl/poradniki/garmin-pay , że mogłaby bez problemu płacić właśnie w ten sposób i zbliżeniowo. Tego to by nie musiała tak chować i raczej nie zgubiłaby.
Awatar użytkownika
Malinka
Posty: 211
Rejestracja: 22 sie 2019, 13:07

Re: Najlepsze konto dla studenta

Post autor: Malinka »

W dobie internetu i tego, ze cyfrowe waluty stały sie coraz bardziej popularne, warto poszukać jakiegoś konta osobistego takiego jak to https://bitbay.net/pl/konto-osobiste by móc tymi walutami operować. Wy już myślieliscie o założeniu takiego konta ?
Awatar użytkownika
Bilbo
Posty: 33
Rejestracja: 22 mar 2019, 14:11

Re: Najlepsze konto dla studenta

Post autor: Bilbo »

Tak naprawdę konto studenckie moze otworzyć sobie absolutnie każdy.... NIe musi być to osoba, która studiuje. Konto studenckie moze otworzyć każda osoba która nie ukończyła 26 roku życia. Nikt nie bedzie Was rozliczał z tego czy studiujecie czy nie.Potem po ukończeniu 26 roku życia konto przekształca się w konto standardowe.

Ze swojej strony polecam po prostu zerknąć sobie tutaj
konta osobiste ranking

Oraz samodzielnie porównać sobie jak wyglada to w poszczególnych bankach.
ODPOWIEDZ