Nowa fabryka

Firma, marketing, targi, pracodawcy i pracownicy, strony www i wszystko, co związane z biznesem.
Leoś

Nowa fabryka

Post autor: Leoś »

Witam. Przeprowadziłem kilka wstępnych analiz i będzie mi potrzebna nowa fabryka. Nasza produkcja ma tendencję zwyżkową i zapotrzebowanie ciągle rośnie. Chciałbym zwiększyć wydajność. Czy możecie polecić firmę, która zajmie się projektem i budową fabryki. Na oku mam już ofertę od Entra Group https://entra-group.eu/oferta/budowa-nowych-fabryk/. Chętnie przyjmę jeszcze kilka.
Kozeń

Re: Nowa fabryka

Post autor: Kozeń »

Natomiast jeżeli do swojej fabryki będziecie potrzebowali dobrej jakości wyposażenia i sprzętu do przetwórstwa mięsnego oraz produkcji żywności to zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez Eyerfood u których znajdziecie takie rozwiązania jak nadziewarki próżniowe https://eryfood.com/maszyny/nadziewarki-prozniowe/ licząc jednocześnie na dobry zakres cenowy, różnorodność zestawień zarówno nowych oraz używanych i pełne wsparcie obsługi która na pewno pomoże Wam w podjęciu jak najlepszej decyzji zakupowej.
ładnieci

Re: Nowa fabryka

Post autor: ładnieci »

W działaniu każdej firmy a szczególnie fabryki, ważna jest automatyka budynkowa. Ważnym jej elementem są agregaty https://vcx.com.pl/kategoria/siec-agregaty/ , dzięki nim utrzymywana jest ciągłość działania i zakłócenia w dostanie energii elektrycznej nie są już tak uciążliwe. Ich doborem i montażem najlepiej jeśli zajmie się lokalna firma lub elektryk, często zaopatrują się właśnie w dobrym sklepie VCX.
Awatar użytkownika
kazna
Posty: 1013
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:39

Re: Nowa fabryka

Post autor: kazna »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://wirautomation.pl/urzadzenia/pro ... -do-drutu/
ODPOWIEDZ