Odkażanie poczekalni dla klientów - jak?

Firma, marketing, targi, pracodawcy i pracownicy, strony www i wszystko, co związane z biznesem.
Mielonkaę

Odkażanie poczekalni dla klientów - jak?

Post autor: Mielonkaę »

Odkażanie poczekalni dla klientów - jak to zrobić szybko i bez zatrudniania całej ekipy z chemią, od której potem oczy szczypią..?
Awatar użytkownika
Bonno
Posty: 54
Rejestracja: 30 sie 2019, 12:34

Re: Odkażanie poczekalni dla klientów - jak?

Post autor: Bonno »

A z ciekawości w jakiej branży masz tą poczekalnię? Biuro czy jakaś przychodnia dla pacjentów?
My mamy mały salon kosmetyczny i robimy tak, że co godzinę po wyjściu kolejnych klientów dezynfekujemy pomieszczenie sprayem specjalnym, takim: https://epidair.com/
Dzięki temu wszystkie zarazki, bakterie i wirusy są likwidowane w ledwie kilka max kilkanaście sekund więc kolejnych klientów wpuszczamy już bez obawy że coś złapią od poprzednich, super wygodna rzecz.
No i ładnie pachnie, polecam zapach kwiatu bawełny, robi bardzo dobre wrażenie i nie jest drażniący
Asperger wcielony :mrgreen:
Anika.Ż

Re: Odkażanie poczekalni dla klientów - jak?

Post autor: Anika.Ż »

Ja zainwestowałam w automatyczną dezynfekcje pomieszczeń. Nie miałam czasu na wykonywanie tego samodzielnie. A gdy miałam napięty grafik stawało się to być dla mnie bardzo sterujące. Uważam, ze była to słuszna inwestycja, nie narażam siebie i swoich klientów na skażenie., ponadto stosowany system to ozonowanie nie jest to, aż tak nieprzyjemne jak dezynfekcja tradycyjnymi środkami i jest bezpieczna dl alergików.
Będnarski

Re: Odkażanie poczekalni dla klientów - jak?

Post autor: Będnarski »

U nas lepiej się sprawdza ozonowanie jako usługa. Mamy umowę na ozonowanie podpisaną z Profesjonalnym Ozonowaniem. O nic nie musimy się martwić. Jakieś automatyczne systemy są dla mnie bez sensu, bo przecież pomieszczenie przed ozonowaniem i tak trzeba zabezpieczyć, wynieść rośliny itd. Za każdym razem, wiec jaki by to miał być automat, jak taką pracę trzeba wykonać? A jak masz zamówioną usługę to oni sami zabezpieczają pomieszczenia. Do tego mają ubezpieczenie, wiec jak coś popsują to musza to naprawić.
Syśka32

Re: Odkażanie poczekalni dla klientów - jak?

Post autor: Syśka32 »

Jeżeli o mnie chodzi to w przypadku wyboru dostawcy środków do dezynfekcji, ale również potrzebnego sprzętu, akcesoriów i mebli do salonu kosmetycznego, czy fryzjerskiego to warto zwrócić uwagę na FineFactory https://finefactory.pl/ gdzie będziecie mogli liczyć na dobre ceny, pełne wsparcie i dotrzymanie terminów dostaw. Wszystko jak być powinno, no i też łatwo trafić na spore przeceny :)
MiśRóż789

Re: Odkażanie poczekalni dla klientów - jak?

Post autor: MiśRóż789 »

Dobrze, że w takich sytuacjach można zamówić firmę, która przeprowadzi np: ozonowanie pomieszczeń i ja z usług takiej firmy korzystałem jeżeli chodzi o odkażanie budynków po covid-19 z Pabianic. Firma „ATEK” https://www.atekdezynfekcja.pl/ przyjechała do mnie i dokonali ozonowania.
Awatar użytkownika
Dzony82
Posty: 1120
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:12

Re: Odkażanie poczekalni dla klientów - jak?

Post autor: Dzony82 »

Witam, ostatnio zdecydowałem się na ozonowanie mieszkania. Po długich poszukiwaniach trafiłem na stronę: https://ozonosfera.pl/ Co o tym sądzicie? Pytałem po znajomych i doświadczonych z tym tematem. Dostałem poradę, że jak już wybierać to tylko taką, co działa na tym rynku dłużej niż rok. I ozonują cały czas. Najlepiej nie tylko mieszkania ale i firmy. To po prostu świadczy o doświadczeniu i odpowiednim sprzęcie. Pozdrawiam :D
józka

Re: Odkażanie poczekalni dla klientów - jak?

Post autor: józka »

Warto w takiej sytuacji nawiązać kontakt z firmą, która zajmuje się ozonowaniem https://dddkrakow.pl/ https://dddkrakow.pl/ozonowanie/ , jestem pewna, że będziecie zadowoleni z ich usług. Dodatkowo koszty za usługę są niewielkie , więc na pewno będziecie zadowoleni ze współpracy
kaśa

Re: Odkażanie poczekalni dla klientów - jak?

Post autor: kaśa »

Zdecydowałam się na usługi Airozone i to był strzał w dziesiątkę. Panowie znają się na rzeczy - wszystko zostało wykonane dokładnie i fachowo. Robota wykonana na czas, wszystko według ustaleń. Cena jaką zapłaciłam była dosyć niska. Pracownicy są bardzo uprzejmi, z czystym sercem mogę polecić usługi tej firmy.
ODPOWIEDZ