odpady niebezpieczne

Firma, marketing, targi, pracodawcy i pracownicy, strony www i wszystko, co związane z biznesem.
Awatar użytkownika
paulinabb
Posty: 120
Rejestracja: 20 sty 2020, 8:13

odpady niebezpieczne

Post autor: paulinabb »

Odbiór odpadów niebezpiecznych Częstochowa - polećcie jakąś firmę :)
Awatar użytkownika
nabila
Posty: 136
Rejestracja: 05 mar 2020, 11:49

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: nabila »

Jakie to są odpady niebezpieczne?
Awatar użytkownika
nikelodon18
Posty: 354
Rejestracja: 26 sie 2019, 15:17

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: nikelodon18 »

Nam zostało sporo odpadów poprodukcyjnych - należało się ich pozbyć! W tym celu odezwałem się do http://plastics-epr.eu/ , dla których recykling odpadów nie stanowił żadnego wyzwania. Szybko załatwili sprawę!
Awatar użytkownika
carolina.grady
Posty: 8
Rejestracja: 24 maja 2020, 16:42
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: carolina.grady »

Odpady niebezpieczne to, np. odpady medyczne. W ich przypadku niezbędny jest specjalny transport i zachowanie wszelkich środków ostrożności. Kody odpadów medycznych pozwalają określić jak bardzo niebezpieczna jest zawartość pojemnika. Ta firma zajmuje się odbiorem takich odpadów - https://ekomed-go.pl/strona-glowna/czym-sie-zajmujemy/ Myślę, że warto bliżej przyjrzeć się ich ofercie.
Awatar użytkownika
pelikannowy
Posty: 114
Rejestracja: 31 mar 2020, 12:57

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: pelikannowy »

Takie odpady po prostu trzeba poddać utylizacji, nie ma na to innej rady. Ja w tym celu nawiązałem współpracę z http://ekomarmax.pl/ , dzięki którym problem znika szybciej niż się pojawił! A my nie musimy martwić się co dalej.
Kaśka88

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: Kaśka88 »

pelikannowy pisze: ↑02 cze 2020, 0:29 Takie odpady po prostu trzeba poddać utylizacji, nie ma na to innej rady. Ja w tym celu nawiązałem współpracę z http://ekomarmax.pl/ , dzięki którym problem znika szybciej niż się pojawił! A my nie musimy martwić się co dalej.
Jest też coś takiego jak zakup i transport oleju przepracowanego jak tutaj https://www.wektorsc.eu/odbior-oleju-przepracowanego/ Bardzo ważny jest transport i utylizacja oleju.
krótka

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: krótka »

Na wszelkie odpady najrozsądniej zapewnić sobie najwyższej jakości pojemniki. Jestem świeżo po wykorzystaniu rozwiązań, jakimi dysponują https://www.proekoserwis.pl/wszystkie-s ... na-odpady/ wraz ze swoją ofertą. To faktycznie robi wrażenie, gdyż pojemniki tego typu mogą być usytuowane pod ziemią!
meryś94

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: meryś94 »

carolina.grady pisze: ↑24 maja 2020, 20:50 Odpady niebezpieczne to, np. odpady medyczne. W ich przypadku niezbędny jest specjalny transport i zachowanie wszelkich środków ostrożności. Kody odpadów medycznych pozwalają określić jak bardzo niebezpieczna jest zawartość pojemnika. Ta firma zajmuje się odbiorem takich odpadów - [...] Myślę, że warto bliżej przyjrzeć się ich ofercie.
Jakie je usunąć?

___
https://www.51015kids.eu/chlopiec/sniadaniowki-bidony
halówka

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: halówka »

Możesz też rozważyć inwestycję w pojemnik na odpady. Akurat oferta https://www.phu-impex.pl/wynajem-pojemn ... munalnych/ jest pod tym względem atrakcyjna, można tu znaleźć bardzo atrakcyjne rozwiązania. Z resztą trzymanie odpadów w takich pojemnikach jest bardzo przyjazne dla środowiska.
sambó

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: sambó »

Jeżeli posiadacie odpady niebezpieczne i nie wiecie co z nimi robić to polecam wam zajrzeć na stronę https://www.kdg.net.pl/ Firma ta zajmuje się doradztwem w zakresie odpadów oraz pośrednictwem w zagospodarowaniu odpadów. Sam zdecydowałem się na ich usługi i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm.
ODPOWIEDZ