Ozonowanie pomieszczeń w biurze

Firma, marketing, targi, pracodawcy i pracownicy, strony www i wszystko, co związane z biznesem.
Awatar użytkownika
Petroniusz-63
Posty: 1
Rejestracja: 27 sie 2020, 6:26

Ozonowanie pomieszczeń w biurze

Post autor: Petroniusz-63 »

Witam serdecznie.
Chciałbym skorzystać z usługi ozonowania pomieszczeń w moim biurze, ale nie zdecydowałem się jeszcze, komu miałbym to zlecić. Zastanawiam się nad skorzystaniem z usług firmy Aquarius. Znacie ich? Polecacie?
Awatar użytkownika
Kemal
Posty: 2
Rejestracja: 05 wrz 2020, 18:33

Re: Ozonowanie pomieszczeń w biurze

Post autor: Kemal »

Współpracuję z firmą Aquarius w zakresie czyszczenia kostki brukowej na terenie mojej firmy. Zawsze wywiązują się ze zleceń i realizują je na naprawdę wysokim poziomie. Mówią, że żaden brud im niestraszny i ja się z tym całkowicie zgadzam ;)
Graża

Re: Ozonowanie pomieszczeń w biurze

Post autor: Graża »

Tej firmy nie znam, ale z doświadczenia polecam Airozone. Korzystałam już kilkukrotnie i nie mam zastrzeżeń. Zajmowali się ozonowaniem w mojej firmie i robią to naprawdę skutecznie, co czuć nawet po jakości powietrza.
koleś

Re: Ozonowanie pomieszczeń w biurze

Post autor: koleś »

A dlaczego, skoro dbacie o wnętrze budynku, nie spojrzycie jeszcze na mycie elewacji? Tu https://ropeexpert.pl/mycie-elewacji-lodz/ na pewno w Łodzi to bez problemów załatwicie. Wiem, ze to rzetelna firma, więc na pewno was nie zawiedzie. Nawet, jeśli nie macie prostego budynku.
ODPOWIEDZ