promocja firmy

Firma, marketing, targi, pracodawcy i pracownicy, strony www i wszystko, co związane z biznesem.
gość

promocja firmy

Post autor: gość »

Cześć,

Od dłuższego czasu prowadzę sklep internetowy i mam duży problem z pozyskaniem nowych klientów z sieci.
Dodatkowo ostatnio wdrożyliśmy aplikację na telefon, która również ma niewiele pobrań ...
Boję się, że klienci po prostu nie mogą nas znaleźć, ponieważ nie zauważyłam wiele odrzuceń czy porzuconych koszyków ...
Słyszałam o czymś takim jak seo i pozcjonowanie. Znalazłam nawet firmę, która zajmuje się nie tylko pozycjonowaniem stron, ale też aplikacji mobilnych https://www.foxstrategy.pl/pozycjonowanie-aplikacji/. Mam ogromną nadzieję, że to nam pomoże ...
Awatar użytkownika
kamilski
Posty: 31
Rejestracja: 15 wrz 2020, 7:08

Re: promocja firmy

Post autor: kamilski »

Chcąc wypromować swoją firmę postawiłem na ekspertów od http://ebi-marketing.pl/ . Reklama sieciowa to ich codzienność, więc po poznaniu moich oczekiwań wiedzieli jak działać ale tak by osiągnąć najlepsze efekty. Całość oparli o techniki marketingu internetowego, dzięki którym zbudowali wizerunek marki jako lokalnego lidera branży.
Awatar użytkownika
ewe211
Posty: 151
Rejestracja: 27 gru 2019, 12:21

Re: promocja firmy

Post autor: ewe211 »

Jeśli chodzi o reklamę, to ja mam w planach postawić na ścianki wystawnicze , bo już miałam okazję sprawdzić sobie, w jaki sposób wyglądają i jakie dają wrażenie. Dla mnie to numer 1 na rynku, bo od razy zwracają uwagę klientów naszej firmy. Polecam!
Awatar użytkownika
iworka
Posty: 156
Rejestracja: 26 sie 2019, 13:27

Re: promocja firmy

Post autor: iworka »

Mam dość silną konkurencję w swojej branży, więc jeśli chodzi o promocję marki, zależało mi na profesjonalizmie. Zgłosiłam się na agencji http://web-city.pl/ która opracowała pod moje potrzeby kampanię marketingu internetowego. W ten sposób mocno przyciągają uwagę potencjalnych klientów, a ja mam kolejne zapytania ofertowe.
SławkaRz

Re: promocja firmy

Post autor: SławkaRz »

W pierwszej kolejności ważne jest to, aby korzystać z darmowych rozwiązań, które są nie tylko praktyczne, ale również zapewnią nad dochód. Na pewno ciekawą opcją są wizytówki oraz ulotki - to na początek. Później w mirę rozwoju firmy można dokładać nowe sposoby promocji firmy na danym rynku.Czy jednak wiemy czy nasze działania są skuteczne ? Otóż jest wskaźnik KPI - mierzący skuteczność działań marketingowych - https://commplace.pl/blog/wskaznik-kpi- ... ketingowe/ .Jeśli interesuje cię to zagadnienie poczytaj.
zenon.nowak456

Re: promocja firmy

Post autor: zenon.nowak456 »

Ostatnio przeglądając internet natrafiłem na bardzo ciekawą stronę, zajmuje się ona metalizacją przedmiotów, bez wahania wysłałem im swoje produkty aby to przetestować. Wykonali to co chciałem, produkt odesłali wszystko wygląda jak najbardziej w porządku. Polecam serdecznie stronę: https://metalizacja24.pl/blog/
Awatar użytkownika
finky
Posty: 126
Rejestracja: 03 lip 2019, 22:25

Re: promocja firmy

Post autor: finky »

SławkaRz pisze: 01 sie 2021, 12:00 W pierwszej kolejności ważne jest to, aby korzystać z darmowych rozwiązań, które są nie tylko praktyczne, ale również zapewnią nad dochód. Na pewno ciekawą opcją są wizytówki oraz ulotki - to na początek. Później w mirę rozwoju firmy można dokładać nowe sposoby promocji firmy na danym rynku.Czy jednak wiemy czy nasze działania są skuteczne ? Otóż jest wskaźnik KPI - mierzący skuteczność działań marketingowych - .Jeśli interesuje cię to zagadnienie poczytaj.
Obecnie jest tyle dostępnych tyle form promocji, że nawet mała firma, może docierać do klientów wieloma kanałami. Pamiętaj tylko, że narzędzia promocyjne https://itwiz.pl/marketing-w-twojej-fir ... -promocji/ nie sprawdzą się, jeśli dobrze nie zaplanujesz, takich działań.
janka

Re: promocja firmy

Post autor: janka »

Znacie jakąś firmę, która obecnie funkcjonuje na rynku a nie promuje się w żaden sposób. Ja osobiście nie. Teraz jest tak ogromna konkurencja w każdej branży, że trzeba zrobić coś żeby być zauważonym przez potencjalnego klienta. Moim zdaniem obecnie najbardziej sprawdzi się reklama w internecie. Ona obecnie daje nam największe możliwości. Szukając wiadomości na ten temat natrafiłam na taki artykuł https://www.devagroup.pl/blog/piotr-pol ... 17-on-line . Jednak zdecydowałem się na zlecenie działań promocji w sieci fachowcom od tych tematów.
ODPOWIEDZ