Reklama na opakowaniach

Firma, marketing, targi, pracodawcy i pracownicy, strony www i wszystko, co związane z biznesem.
Awatar użytkownika
baran
Posty: 72
Rejestracja: 08 sty 2019, 13:57

Reklama na opakowaniach

Post autor: baran »

Czy myślicie, że opakowania produktu same w sobie mogą być reklamą? Zauważyłam sama po sobie, że jak jest ładne opakowanie to lepiej zapamiętuję nazwę firmy. Dlatego zastanawiam się nad współpracą z tą drukarnią: https://biss.com.pl/. Co o tym myślicie?
Awatar użytkownika
domka
Posty: 18
Rejestracja: 13 sty 2019, 11:15

Re: Reklama na opakowaniach

Post autor: domka »

Pewnie że tak. Jak dla mnie super pomysł, sama często zwracam uwagę na opakowanie, więc moim zdaniem warto pomyśleć o tym.
Awatar użytkownika
halynka
Posty: 131
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:23

Re: Reklama na opakowaniach

Post autor: halynka »

Zerknij sobie do tej firmy: https://www.giftyonline.pl/pl Wybór mają duży, ceny również ok. Sama teraz się zastanawiam czy nie kupić sobie do firmy długopisów z logiem firmy i rozdawać ich moim stałym klientom. Myślę, że jest to fajny pomysł na dodatkową promocję firmy i dobry gest w stosunku do klienta. Jeszcze muszę się nad tym zastanowić, ale za niedługo chyba będę musiała zakupić takie gadżety.
Awatar użytkownika
Dorcia
Posty: 195
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:43

Re: Reklama na opakowaniach

Post autor: Dorcia »

Bez wątpienia najlepszą formą reklamy byłby dla Ciebie marketing szeptany. Jednak lepiej wytłumaczą Ci to specjaliści z tej branży, czyli agencja Nakatomi. Jestem pewna, że gdy się do nich zwrócisz, to zaplanują skuteczną kampanię, która przyniesie oczekiwane rezultaty. Przecież najważniejszy jest wiarygodny wizerunek, który przyciągnie jak największą liczbę potencjalnych klientów. Nie czekaj, tylko do nich zadzwoń.
Awatar użytkownika
Oglik
Posty: 107
Rejestracja: 14 mar 2019, 21:36

Re: Reklama na opakowaniach

Post autor: Oglik »

Moim zdaniem taka forma reklamy jest dość efektywną. Tutaj http://www.freshdrink.pl/pl/ możecie zamówić sobie różnego typu napoje z logo firmy. Na lato to super forma promocji, bo klient ucieszy się z takiego upominku a oczywiście bedzie to też reklama. Butelki z wodą z logo przydadzą się też na różnego rodzaju konferencje itd.
Awatar użytkownika
magnolia
Posty: 57
Rejestracja: 14 maja 2019, 22:30

Re: Reklama na opakowaniach

Post autor: magnolia »

To jest dobry pomysł, my sami korzystamy z pokrowców z nadrukiem nazwy naszej firmy i dzięki temu widać większe zainteresowanie ludzi. Na http://www.izisport.pl/produkty/ zobacz jaki duzy wybór, ale też szyja na zamówienie pod projekt klienta więc totalnie dla każdej firmy się sprawdzą
Awatar użytkownika
vanda
Posty: 183
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:51

Re: Reklama na opakowaniach

Post autor: vanda »

Moim zdaniem każda forma reklamy jest dobra. O ile taka reklama jest atrakcyjna, ale i nie jest przesadna. Ciekawe oferty opcje reklamowe ma firma https://www.retio.pl . Praktycznie u nich możecie wszystko zamówić. Reklamę outdoorową czy wewnętrzną- wszystko zależy już od was, waszych oczekiwań i potrzeb.
ODPOWIEDZ