Salon kosmetyczny - paznokcie

Firma, marketing, targi, pracodawcy i pracownicy, strony www i wszystko, co związane z biznesem.
Średnio

Salon kosmetyczny - paznokcie

Post autor: Średnio »

Planuję otworzyć salon stylizacji paznokci, ale szukam fajnej nazwy. Może coś polecicie? Podpowiecie? Używam dobrej jakości produktów - lakierów hybrydowych z Victoria Vynn Naprawdę rewelacyjna trwałość.
ewelinać

Re: Salon kosmetyczny - paznokcie

Post autor: ewelinać »

Jeśli chcesz prowadzić salon o najlepszej jakości usług, nie możesz pominąć tak istotnej kwestii jak wysokiej klasy produkt. Przez lata miałam okazję przetestować niejedną firmę i ostatnio ogromne wrażenie zrobił na mnie sklep https://shop.emischool.pl/. Mają na tyle szeroką ofertę, że wystarczy złożyć jedno, duże zamówienie raz na jakiś czas, co jest niesamowicie wygodne. Osobiście szczególnie polecam lakiery do paznokci, które występują w wielu pięknych kolorach.
ewe21143

Re: Salon kosmetyczny - paznokcie

Post autor: ewe21143 »

ewelinać pisze: ↑26 cze 2021, 17:51 Jeśli chcesz prowadzić salon o najlepszej jakości usług, nie możesz pominąć tak istotnej kwestii jak wysokiej klasy produkt. Przez lata miałam okazję przetestować niejedną firmę i ostatnio ogromne wrażenie zrobił na mnie sklep. Mają na tyle szeroką ofertę, że wystarczy złożyć jedno, duże zamówienie raz na jakiś czas, co jest niesamowicie wygodne. Osobiście szczególnie polecam lakiery do paznokci, które występują w wielu pięknych kolorach.
Kiedyś robiłam paznokcie żelowe u kosmetyczki, ale od jakiegoś czasu dużo bardziej podoba mi się ich naturalny wygląd, czyli albo lakier bezbarwny albo jakiś jasny. Do tego raz na jakiś czas odżywka Eveline 8w1 Total Action, która wzmacnia moje paznokcie i wszystko jest super!

Obrazek
ODPOWIEDZ