Sprawdzone formy reklamy

Firma, marketing, targi, pracodawcy i pracownicy, strony www i wszystko, co związane z biznesem.
Awatar użytkownika
Chrystian_88
Posty: 1
Rejestracja: 01 lip 2021, 9:32

Sprawdzone formy reklamy

Post autor: Chrystian_88 »

Z jakich form reklamy waszej firmy najczęściej korzystacie? Ja regularnie zamawiam ulotki reklamowe w Zielonej Górze, ale nie oszczędzam też na wizytówkach, billboardach czy teczkach ofertowych. Wydaje mi się, że w ten sposób najszybciej można trafić do klienta i mieć pewność, że nie zapomni o marce. Macie podobne zdanie?
akapiś

Re: Sprawdzone formy reklamy

Post autor: akapiś »

Reklama outdoorowa to jest samograj i to się raczej nie zmieni w następnych latach. Reklama zewnętrzna Będzin, PORZĄDNIE ZAPROJEKTOWANA i wykonana tak żeby się rzucała w oczy a nie szpeciła miasta i prędzej czy później klient się trafi :D Ulotki może niekoniecznie, potem to lata po chodniku, ale kasetony albo plakaty estetycznie wykonane super sprawa
zuźka

Re: Sprawdzone formy reklamy

Post autor: zuźka »

Sprawdzoną formą reklamy są jak najbardziej ulotki. Możecie zajrzeć na stronę https://katalogfirmy.com.pl/biznes/jak- ... ac-ulotke/ , ponieważ tutaj znajdziecie informacje na temat tego jak wygląda ich projekt i może jednak zdecydujecie się na takie rozwiązanie.
Awatar użytkownika
iworka
Posty: 156
Rejestracja: 26 sie 2019, 13:27

Re: Sprawdzone formy reklamy

Post autor: iworka »

Z kilku różnych form reklamy korzystałam, ale muszę przyznać że najbardziej jestem zadowolona z efektów jakie przyniosła ta realizowana w sieci. Agencja http://ebi-marketing.pl/ tutaj bardzo fajnie pomogła mi wszystko ogarnąć a ja teraz nie muszę się martwić o brak klientów bo Ci non stop się u mnie pojawiają.
Czytelniczka

Re: Sprawdzone formy reklamy

Post autor: Czytelniczka »

Czy ludzie czytają jeszcze ulotki? Sama się nad taką formą reklamy zastanawiam ale mam tu duże wątpliwości.
Na razie uczę się biznesu i ebiznesu stąd https://www.terazbiznes.pl/newsy/biznes-ebiznes i mam już na oku dwie formy reklamy, ale wiadomo im więcej tym lepiej.
ODPOWIEDZ