studnie głębinowe

Firma, marketing, targi, pracodawcy i pracownicy, strony www i wszystko, co związane z biznesem.
Adamuś23

studnie głębinowe

Post autor: Adamuś23 »

Witam, wykonywaliście kiedyś studnie głębinowe? Zastanawiam się, która firma wykona dla mnie studnie bielsko. Niestety nie mam pojęcia czym sugerować się podczas wyboru takiej firmy. Uważacie, że ważny jest koszt usługi czy doświadczenie firmy? Kojarzycie firmę, która wykonuje studnie?
Awatar użytkownika
kilobajt
Posty: 296
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:18

Re: studnie głębinowe

Post autor: kilobajt »

Muszę przyznać, że jeśli chodzi o same studnie głębinowe to jak najbardziej ja również ją u siebie posiadam. Moim zdaniem również bardzo ważną kwestią jest to, aby kupić wysokiej jakości zbiornik hydroforowy. Osobiście postawiłem na hydrofor ocynkowany https://ogrody24.pl/zbiorniki-hydroforo ... ocynkowane i jestem z niego bardzo zadowolony.
Kroś

Re: studnie głębinowe

Post autor: Kroś »

Przy okazji wiercenia studni warto od razu myśleć o uzdatnianiu wody :) Nawet w przypadku studni głębinowych woda potrafi być bardzo zanieczyszczona.

Najlepszym wyborem będzie profesjonalna firma, która zajmuje się skomplikowanymi systemami uzdatniania do domu i przemysłu od wielu lat, bardzo polecam. Wykonują nawet samodzielnie analizę wody - wszystko kompleksowo! https://www.klarsan.pl/
shót

Re: studnie głębinowe

Post autor: shót »

Nie jestem w tym zagadnieniu specjalistką, ale wydaje mi się, że rozsądniej będzie przegadać temat z odpowiednim specjalistą i to z takim, który może nam pomóc w różnego rodzaju problemach. Ja sama wiem, że dobrze jest na przykład sprawdzić takie https://www.dambat.pl/ pompy Dambatu. To studni trudno o coś lepszego ta naprawdę.
ODPOWIEDZ