Tanie ogrzewanie wody

Firma, marketing, targi, pracodawcy i pracownicy, strony www i wszystko, co związane z biznesem.
Awatar użytkownika
Cyprian-92
Posty: 1
Rejestracja: 23 sty 2020, 5:48

Tanie ogrzewanie wody

Post autor: Cyprian-92 »

Witajcie. Jaki jest waszym zdaniem najtańszy sposób na ogrzewanie wody użytkowej? Interesuje mnie to, bo prowadzę w Łodzi hostel, w którym, jak się domyślacie, zużycie wody jest dość duże.
Awatar użytkownika
Robert_74
Posty: 1
Rejestracja: 14 mar 2020, 13:20

Re: Tanie ogrzewanie wody

Post autor: Robert_74 »

Polecam zamontować kolektory słoneczne. Dzięki nim możesz zmniejszyć koszty ogrzewania nawet o 70%. Gdybyś miał jakieś pytania, czy wątpliwości, to polecam skontaktować się z firmą Cieplik kolektory.lodz.pl. Zajmują się instalacją kolektorów.
Awatar użytkownika
xwitting
Posty: 4
Rejestracja: 15 cze 2020, 8:54
Lokalizacja: Poznań

Re: Tanie ogrzewanie wody

Post autor: xwitting »

Należy korzystać z nowych rozwiązań, które spowodują, że ogrzewanie będzie tańsze.
Awatar użytkownika
igielka
Posty: 134
Rejestracja: 16 sty 2020, 12:49

Re: Tanie ogrzewanie wody

Post autor: igielka »

Pompa ciepla fajnie nadaje sie do ogrzewania wody uzytkowej :) w Levadzie maja spory wybór, a ze zajmuja sie miedzy innymi doradztwem, to z pewnoscia pomoga wybrac odpowiedni model :)
Awatar użytkownika
wojtek32
Posty: 19
Rejestracja: 17 lip 2020, 18:07

Re: Tanie ogrzewanie wody

Post autor: wojtek32 »

Tanie ogrzewanie wody możemy zyskać poprzez zastosowanie procesu jakim jest rekuperacja
Awatar użytkownika
Wandzia
Posty: 42
Rejestracja: 01 maja 2020, 14:57

Re: Tanie ogrzewanie wody

Post autor: Wandzia »

Cyprian-92 pisze: ↑07 cze 2020, 7:27 Witajcie. Jaki jest waszym zdaniem najtańszy sposób na ogrzewanie wody użytkowej? Interesuje mnie to, bo prowadzę w Łodzi hostel, w którym, jak się domyślacie, zużycie wody jest dość duże.
Zadzwoń do firmy intelectro (wielkopolska). Doradzą ci najlepiej, nam robili panele fotowoltaiczne i gruntową pompę ciepła. Także ogrzanie wody i ogrzewanie w domu plus prąd mamy za free.
sóm

Re: Tanie ogrzewanie wody

Post autor: sóm »

Jak dla mnie najtaniej w eksploatacji wychodzi po prostu gaz. Póki co tanieje. Jeżeli chcemy skompletować wszystko do uruchomienia instalacji to polecam zdecydowanie dobry sklep z systemami grzewczymi https://sklep.vinstal.pl/. Tam doradzą. Warto skorzystać, bo urządzenia trzeba dopasować do projektu, aby było wszystko ekonomiczne i praktyczne
Awatar użytkownika
sofia11
Posty: 152
Rejestracja: 27 paź 2019, 21:01

Re: Tanie ogrzewanie wody

Post autor: sofia11 »

Ja ostatnio trafiłam na ogrzewanie na podczerwień - https://ekopodczerwien.pl/ogrzewanie-na-podczerwien Według mnie warto zapoznać się z ofertą tej firmy! To bardzo ekologiczne i ciekawe rozwiązanie na które warto postawić.
podłogówka1

Re: Tanie ogrzewanie wody

Post autor: podłogówka1 »

Gdybyś potzrebowal dobrego sklepu z częściami do ogrzewania przy wykańczaniu domu to mogę polecić: posadzki anhydrytowe wrocław Zobaczcie sobie na stronę jak bardzo szeroki asortyment mają. To nie byle jaki sklep, obsługa jest pomocna a ceny konkurencyjne. Zapoznaj się z ofertą.
aguś

Re: Tanie ogrzewanie wody

Post autor: aguś »

Ostatnio bardzo spodobała mi się współpraca z http://www.maximer.pl/ posiadają naprawdę mega dobrej jakości pellet. Wszyscy z rodziny tutaj zamawiamy i przynajmniej mamy pewność, że nie palimy byle czym. Cena jest również bardzo dobra. Polecam gorąco ;)
Sławomir

Re: Tanie ogrzewanie wody

Post autor: Sławomir »

Jeżeli zastanawiacie się nad wyborem ogrzewania dla Waszego budynku, to polecam Wam sprawdzić ofertę dystrybutora urządzeń grzewczych, w tym np. kotły gazowe Siedlce . Sam skorzystałem z ich oferty i jestem bardzo zadowolony z wykonanej przez nich pracy.
Awatar użytkownika
kwiatushek02
Posty: 178
Rejestracja: 07 wrz 2019, 12:02

Re: Tanie ogrzewanie wody

Post autor: kwiatushek02 »

Przyznam szczerze, że ogrzewanie wody może znacznie zredukować koszty rachunków za prąd. Zastanawiałem się, jak to osiągnąć, i z pomocą przyszedł znajomy, który polecił mi tę firmę: https://www.stiebel-eltron.pl/pl/produk ... _wody.html . Zajmują się między innymi takimi rozwiązaniami. Jeśli szukacie podobnych oszczędności, warto tam zajrzeć.
ODPOWIEDZ