Tłumaczenia w firmie

Firma, marketing, targi, pracodawcy i pracownicy, strony www i wszystko, co związane z biznesem.
Awatar użytkownika
elmira1974
Posty: 1
Rejestracja: 25 kwie 2021, 10:10

Tłumaczenia w firmie

Post autor: elmira1974 »

Komu zlecacie tłumaczenia z rosyjskiego dla firm Warszawa? Pytam, ponieważ chciałabym nawiązać współpracę z jakimś profesjonalnym tłumaczem, a wybór jest trudny ze względu na ilość ofert. Też mieliście z tym problem?
Awatar użytkownika
kazna
Posty: 1014
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:39

Re: Tłumaczenia w firmie

Post autor: kazna »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://www.belingua.pl/krs-tlumaczenia/
Acki

Re: Tłumaczenia w firmie

Post autor: Acki »

Kiedy chodzi o mnie to ja raczej nie mam potrzeby posiadania tłumacza na etacie, ale co by nie mówić to oczywiście również często zlecam tłumaczenia biznesowe. Jestem przekonany, że bardzo dobrą oferta jest ta z biura tłumaczeń https://turbotlumaczenia.pl/tlumaczenia ... sowe-html/ i ją na pewno każdemu mogę polecić.
Odysejka

Re: Tłumaczenia w firmie

Post autor: Odysejka »

Acki pisze: ↑21 paź 2021, 20:57 Kiedy chodzi o mnie to ja raczej nie mam potrzeby posiadania tłumacza na etacie, ale co by nie mówić to oczywiście również często zlecam tłumaczenia biznesowe. Jestem przekonany, że bardzo dobrą oferta jest ta z biura tłumaczeń https://turbotlumaczenia.pl/tlumaczenia ... sowe-html/ i ją na pewno każdemu mogę polecić.
Ja myślę, ze każdy skorzysta z takiego biura do którego jest mu najbliżej chyba. Co do biura to myślę,ze warto zajrzec tutaj https://www.focus-tlumaczenia.pl/ Tłumaczą w bardzo wielu kombinacjach językowych.
Marta Mastalerz Ż

Re: Tłumaczenia w firmie

Post autor: Marta Mastalerz Ż »

Od czasu do czasu korzystamy z biura, która oferuję tłumaczenia z Hiszpańskiego. My osobiście korzystamy z pomocy biura Espanol https://www.espanol.pl/kontakt , która znajduję się na Waszyngtona 33 Warszawie. Biuro oferuję usługi takie jak tłumaczenia dokumenty prawne, dokumenty sądowe, akty notarialne, akty USC, zaświadczenia i protokoły, wypisy z ksiąg wieczystych, dokumenty KRS.
ODPOWIEDZ