U kogo etykiety na paczki?

Firma, marketing, targi, pracodawcy i pracownicy, strony www i wszystko, co związane z biznesem.
Awatar użytkownika
Tristan
Posty: 52
Rejestracja: 18 paź 2019, 18:39

U kogo etykiety na paczki?

Post autor: Tristan »

Rozwija mi się sprzedaż przez internet, coraz więcej wysyłam paczek i chcę też naklejać własne etykiety. Gdzie mogę takie zamówić?
hmś

Re: U kogo etykiety na paczki?

Post autor: hmś »

W sumie to nie jestem pewna, ale wydaje mi się, że zebradruk.pl może Wam coś takiego zrealizować. To drukarnia w Krakowie, a że jest duża, to ma aż 3 placówki. Druk, bez względu na to, czy używany jest ploter, czy zwykła drukarka, zawsze jest na poziomie. Dlatego myślę, że warto do nich napisać, albo zajrzeć na stronę.
baśku

Re: U kogo etykiety na paczki?

Post autor: baśku »

W kwestii drukarni internetowej to polecam Ci się zainteresować strona jaka jest https://chroma.pl/pl Znajdziesz tutaj bardzo duzo interesujących ofert jak wydruk ulotek przez wizytówki a nawet duże plakaty. Wszystko zależy od tego czego tak na prawdę potrzebujesz.
Żaneta23

Re: U kogo etykiety na paczki?

Post autor: Żaneta23 »

Tristan pisze: 08 sie 2020, 13:20 Rozwija mi się sprzedaż przez internet, coraz więcej wysyłam paczek i chcę też naklejać własne etykiety. Gdzie mogę takie zamówić?
Znajdz dobrą drukarnie np. chroma.pl i nawiąż współprace. Przyda Ci się nie tylko do ulotek, ale też gadżetów reklamowych i np. przesyłek do dziennikarzy. Tutaj możesz o tym poczytać więcej http://biznes4you.pl/z-czego-powinna-sk ... ennikarzy/.
Awatar użytkownika
kacc
Posty: 84
Rejestracja: 22 cze 2019, 17:07

Re: U kogo etykiety na paczki?

Post autor: kacc »

Samodzielnie można przecież drukować. Ja jak zaczynałem biznes to tak właśnie robiłem i w sumie cały czas w ten sposób powstają moje etykiety. Nic złego w sposobie nie widzę, wręcz polecam. A drukarka nie musi być nie wiem jak droga, te modele tańsze dedykowane dla studentów https://www.oleole.pl/artykuly/wszystki ... dele.bhtml też będą jak najbardziej ok.
Pauluś90

Re: U kogo etykiety na paczki?

Post autor: Pauluś90 »

Poszukuje firmy, która w ofercie posiada antena rfid. Zależy mi na nowoczesnych antenach zróżnicowanych pod względem typu, zasięgu, kształtu i wielkości. Firma Aska posiada takie produkty w ofercie. Czy znacie tą firmę? https://www.aska.com.pl/produkty/201,anteny.html
hubuś

Re: U kogo etykiety na paczki?

Post autor: hubuś »

Możesz bez problemu zamówić etykiety i naklejki w drukarni internetowej i muszę z własnego doświadczenia potwierdzić, że taka usługa jest realizowana naprawdę szybko i dokładnie. Pamiętajcie tylko by dobrze rozróżnić etykietę od naklejki, bo są to zupełnie dwie inne rzeczy i wykorzystuje się w zupełnie innych sytuacjach
ODPOWIEDZ