wykładziny

Firma, marketing, targi, pracodawcy i pracownicy, strony www i wszystko, co związane z biznesem.
Ricardoś

wykładziny

Post autor: Ricardoś »

Hej, z którego sklepu można kupić porządne wykładziny obiektowe? Szukam czegoś takiego od pewnego czasu ale niestety bez skutku. Może ktoś z Was zostawi namiar na sprawdzony przez siebie sklep?
wykładziny

Re: wykładziny

Post autor: wykładziny »

wykładziny pcv się polecają zdecydowanie. https://www.forbo.com/flooring/pl-pl/pr ... nyl/p64oqq
też warto zwrócić uwagę by: Przedpokój: wykładzina powinna być odporna na ścieranie (kontakt z piachem).
Łazienka: odporna na działanie wody i środków chemicznych. Dobrze, żeby miała dodatkową warstwę antypoślizgową.
Jaśo21334

Re: wykładziny

Post autor: Jaśo21334 »

Wykładziny już dawno wyszły z mody. Tak naprawdę zbierają tylko kurz, więc nie jest to nikomu potrzebne.
____
jaskółcze ziele zastosowanie
tómbris

Re: wykładziny

Post autor: tómbris »

Też ostatnio rozglądałem się za odpowiednią wykładziną do mojego domu. W końcu zdecydowałem się na ofertę firmy http://www.sit-in.pl/oferta/wykladziny-domowe i mogę polecić ich również wam. Firma ta oferuje porządne i dobrze się prezentujące wykładziny w całkiem niezłych cenach.
grabółski

Re: wykładziny

Post autor: grabółski »

Jeśli chodzi o wykładzinę PCV do mojego nowego studia to skorzystałem z usług firmy http://abc-podlogi.eu/ która specjalizuje się w tego rodzaju realizacjach na terenie Szczecina i zajęła się montażem. Wykładzina jest łatwa w myciu i wygląda dużo lepiej niż moja wcześniejsza betonowa posadzka :) Dziękuję za profesjonalne podejście i sprawne wykonanie zlecenia.
EdwainŻ

Re: wykładziny

Post autor: EdwainŻ »

Jeżeli jesteśmy w temacie wykładzin to polecam zapoznać się z ofertą tej firmy GumaPoint https://gumapoint.pl/pl/menu/wykladziny-gumowe-200.html. Ja zamawiam od nich wykładziny gumowe typu pinezka i jest to taka właśnie wykładzina https://gumapoint.pl/pl/products/wyklad ... i-443.html. Takie wykładziny sprawdzają się doskonale jako zabezpieczenie i ochrona przestrzeni ładunkowych
chodniki komunikacyjne, w pojazdach komunikacji zbiorowej (tramwaje, autobusy, trolejbusy, busy) jak i w szatniach i pomieszczeniach technicznych.
ryśka

Re: wykładziny

Post autor: ryśka »

Według mnie najlepiej jest jednak postawić na wykładzinę antyalergiczną, szczególnie, że producent https://www.coniveo.pl/dla-firm/antyalergiczne posiada najkorzystniejszą ofertę. Wykładziny jakie tutaj kupicie są naprawdę bardzo skuteczne, na pewno odczujecie różnicę na swoim samopoczuciu, również ich cena jest dosyć atrakcyjna
inkaśowa

Re: wykładziny

Post autor: inkaśowa »

W naszym przypadku strzałem w 10 okazało się zainwestowanie w wykładzinę dostępną w ofercie http://tarket.pl/oferta/wykladziny-w-teczkach . Poza sprzedażą, zajęli się również montażem, którego na własną rękę byśmy nie zrealizowali. Wykonali kawał solidnej roboty co idealnie wpasowało się do naszego wnętrza.
ODPOWIEDZ