Wyposażenie gabinetu kosmetycznego - laser diodowy

Firma, marketing, targi, pracodawcy i pracownicy, strony www i wszystko, co związane z biznesem.
Majkaś

Wyposażenie gabinetu kosmetycznego - laser diodowy

Post autor: Majkaś »

Witam!
Planuję odmienić swój gabinet kosmetyczny i chciałabym zapytać Was, czy macie może dla mnie wskazówki odnośnie wyboru odpowiednich urządzeń które przyciągnął zainteresowanie klientek. Ostatnio zastanawiam się nad laserem diodowym do usuwania nadmiernego owłosienia. Jak się u Was sprawdza i z jakiego modelu korzystacie?
Jeńka

Re: Wyposażenie gabinetu kosmetycznego - laser diodowy

Post autor: Jeńka »

Według mnie jak najbardziej tutaj propozycją na którą warto zwrócić uwagę jest zdecydowanie laser diodowy Lumeni, który będziecie mogli znaleźć w ofercie https://ifapro.pl/laser-diodowy/ Ja na przykład zdecydowałam się na niego na początku roku otwierając nowy salon. Łączy 3 długości fali 755nm, 808nm oraz 1064nm pozwala skuteczne usuwanie każdego rodzaju owłosienia z twarzy, obszarów bikini, pleców, nóg, a także klatki piersiowej, pach, skóry głowy i innych części ciała.
KamilaEś

Re: Wyposażenie gabinetu kosmetycznego - laser diodowy

Post autor: KamilaEś »

W takim razie jeżeli szukacie konkretnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości wyposażenia do swojego gabinetu kosmetycznego i jednocześnie standardu i skuteczność działania w zakresie redukcji owłosienia na całym ciele to laser Lumeni ma bardzo dobre opinie w branży pod względem skuteczności działania, niskiej awaryjności i rozsądnych budżetów.
MajkaŚ

Re: Wyposażenie gabinetu kosmetycznego - laser diodowy

Post autor: MajkaŚ »

KamilaEś pisze: ↑22 paź 2021, 14:41 W takim razie jeżeli szukacie konkretnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości wyposażenia do swojego gabinetu kosmetycznego i jednocześnie standardu i skuteczność działania w zakresie redukcji owłosienia na całym ciele to laser Lumeni ma bardzo dobre opinie w branży pod względem skuteczności działania, niskiej awaryjności i rozsądnych budżetów.
Dzięki wielkie za informacje, na pewno sprawdzę! No to zobaczymy w takim razie co z tego wyjdzie :)
AlicjaKoś

Re: Wyposażenie gabinetu kosmetycznego - laser diodowy

Post autor: AlicjaKoś »

Właśnie dlatego szukając naprawdę skutecznego sprzęt do salonu kosmetycznego to sprawdź sobie https://ifapro.pl/laser-diodowy/ który działa bardzo dobrze zarówno w obszarach bikini, pod pachami czy na nogach, wykorzystuje 3 długości fali. Efekty jak do tej pory są zadowalające i długotrwałe, mamy kolejki na tą usługę więc inwestycja szybko się nam zwróciła.
ODPOWIEDZ