Zebranie spółki

Firma, marketing, targi, pracodawcy i pracownicy, strony www i wszystko, co związane z biznesem.
aśka

Zebranie spółki

Post autor: aśka »

Od miesiąca nie możemy znaleźć terminu na zebranie spółki. Część osób przebywa za granicą i obawiają się przyjazdu. Czy jest jakieś rozwiązanie by takie zebranie zorganizować zdalnie?
Awatar użytkownika
kacc
Posty: 84
Rejestracja: 22 cze 2019, 17:07

Re: Zebranie spółki

Post autor: kacc »

Można i to nawet w prosty sposób takie spotkanie zorganizować. Teraz coraz więcej firm z takiej możliwości korzysta. Dużo osób w końcu pracuje zdalnie, czemu zatem zebranie nie zorganizować także za pomocą sieci? to nawet logiczne. Pomoże w tym system ZdalneWalne, dzięki niemu walne zgromadzenie online odbędzie się bez zakłóceń, w dogodnym dla Was terminie. Odsyłam na stronę https://zdalnewalne.pl/ po więcej informacji. Tam wykonuje się wygodnie rezerwacje terminu. Od razu widzisz cennik usługi. Pakiet premium obejmuje obsługę prawnika w czasie zebrania.
Awatar użytkownika
kilobajt
Posty: 296
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:18

Re: Zebranie spółki

Post autor: kilobajt »

W sumie ja dopiero co zaczynam moją spółkę prowadzić i jestem zdania, że jak najbardziej fajnie jest ją mieć poza granicami kraju. Właśnie dzięki firmie http://www.thompsonstein.com/ bez najmniejszego problemu mogę liczyć na pomoc w zakresie założenia takiej spółki.
Bakłażan

Re: Zebranie spółki

Post autor: Bakłażan »

Faktycznie samo już założenie spółki jest bardzo ważną kwestią i jestem zdania, że jak najbardziej fajnie jest wiedzieć w jaki sposób można to zrobić. Właśnie dlatego jak tylko przeczytałem artykuł https://biznes-time.pl/zalozenie-spolki ... -pamietac/ to o wiele więcej wiem o tym w jaki sposób w ogóle spółkę założyć.
ODPOWIEDZ