Ciekawe artykuły

Remonty, urządzanie, ogród. Wszystko dla Twojego domu.
Awatar użytkownika
kwiatushek02
Posty: 78
Rejestracja: 07 wrz 2019, 12:02

Ciekawe artykuły

Post autor: kwiatushek02 »

Oglądacie program GoggleBox? Jeśli tak, to na pewno kojarzycie Ewę Mrozowską, jedną z uczestniczek tegoż programu. W artykule : https://begio.pl/ewa-mrozowska-z-goggle ... erzynstwa/ zdradza szczegóły swojego macierzyństwa, bo jak wiemy, niedawno została mamą swojego pierwszego dzieciątka.
Awatar użytkownika
wena
Posty: 61
Rejestracja: 05 sty 2020, 4:29

Re: Ciekawe artykuły

Post autor: wena »

A co to właściwie za program? Szczerze mówiąc pierwsze słyszę. Zdarza mi się przejrzeć kilka artykułach o życiu gwiazd albo o programach rozrywkowych. Jednak dość rzadko. Ostatnio coraz ciężej się je ogląda niestety. Wolę serwisy informacyjne typu https://nowepomorze.pl/pomorze-home-pag ... e-112.html. Mam tutaj dawkę świeżych wiadomości z mojego regionu. To wartościowy portal.
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Ciekawe artykuły

Post autor: Dziewczyna »

A czy lubicie sobie czasami poczytać różne ciekawe artykuły na temat motoryzacji? Jeśli tak, to myślę, że zaciekawić może Was również blog na stronie internetowej http://bezpieczne-auto.com.pl/. Możecie się z niego między innymi dowiedzieć, jak zadbać o bezpieczeństwo dziecka w aucie, jakie funkcje można znaleźć w najnowszych modelach Seata czy też na czym polega funkcja ochrony pieszych w samochodach.
Sękowska

Re: Ciekawe artykuły

Post autor: Sękowska »

Jeśli chcecie poczytać naprawdę ciekawe artykuły z Polski, ze świata, z kultury czy sportu to polecam czytanie portal niezalezna.pl Ja sama to czytam cały czas, bo nie mam czasu na oglądanie telewizji. Artykuły są proste, lekkie i dla wszystkich . Polecam
junalią

Re: Ciekawe artykuły

Post autor: junalią »

Hmm, w tym względzie na pewno Wam pomoże serwis Zielonej Góry . To jeden z lepszych, jaki miałam okazję czytać. I nie ma wcale problemów z rozpoznaniem, wpisy sponsorowane są specjalnie oznaczane. Cała strona bardzo dobrze jest prowadzona i wciąż aktualizowana. Więc myślę, że śmiało możecie się nią i wieściami na niej, interesować.
ODPOWIEDZ