Ciekawe sposoby na wystrój balkonu

Remonty, urządzanie, ogród. Wszystko dla Twojego domu.
Awatar użytkownika
CieKawy
Posty: 127
Rejestracja: 13 mar 2019, 12:12

Ciekawe sposoby na wystrój balkonu

Post autor: CieKawy »

Hejka,
znacie jakieś ciekawe aranżację na balkon? Wiem, że w tym sezonie to już trochę późno na to, ale właśnie chciałem się przygotować, aby od wiosny już fajnie urządzić mój balkon w bloku. Nie jest duży - nie wiem, z 3m2 może będzie miał. Jakie kwiaty na balkon można kupić? No i jak się odgrodzić od sąsiadów? Bo palą papierosy i wszystko mi leci na mnie...
Ot rzucam taki temat - może ktoś z Was ma jakieś ciekawe propozycje?
Radomir
Posty: 80
Rejestracja: 06 maja 2019, 10:37

Re: Ciekawe sposoby na wystrój balkonu

Post autor: Radomir »

Mam w ulubionych stronach oto taki poradnik: https://wnetrza-ze-smakiem.pl/pomysly-n ... go-balkonu fajny, bo jest już ze zdjęciami faktycznymi, dzięki czemu można od razu zobaczyć jak dana rzecz będzie realnie wyglądać, a nie szukać jej samodzielnie w internecie. A jeśli chodzi o odgrodzenie się od sąsiadów - to może pergola? I do tego jakieś kwiatki, ale jakie to nie wiem, bo się na tym nie znam:(
Kaśka90

Re: Ciekawe sposoby na wystrój balkonu

Post autor: Kaśka90 »

Pergola to może nie, ale są takie panele drewniane, które całkiem zasłaniają. Można je przemalować na dowolny kolor. Ja mam coś takiego u siebie, sprawdza się super bo w końcu sąsiad nie zagląda mi przez barierkę :) Balkon mam naprawdę mały dlatego też wybrałam składane meble. Takie krzesełka można szybko złożyć i bez problemu jest miejsce np. na suszarkę. Teraz to już w sumie po sezonie na spędzanie czasu na tarasie, ale na wiosnę pewnie będę odświeżać aranżację balkonu więc wrócę do podesłanego przez Ciebie artykułu.
neox

Re: Ciekawe sposoby na wystrój balkonu

Post autor: neox »

Jeśli ktoś z Was planuje zmiany w swoim ogrodzie lub na tarasie, polecam zwrócić uwagę na pergole aluminiowe. Oto jedna z ofert, której ostatnio używałam https://sunrest.pl/produkty-pergole-aluminiowe/ Co sądzicie?
ODPOWIEDZ