Ciekawe szkolenia

Remonty, urządzanie, ogród. Wszystko dla Twojego domu.
Awatar użytkownika
Leftaa
Posty: 63
Rejestracja: 16 lip 2019, 12:59

Ciekawe szkolenia

Post autor: Leftaa »

Jeżeli już chcesz wybierać się na jakieś szkolenia to wydaje mi się, że lepiej jest zapłacić kilka złotych ale posiąść naprawde ciekawą wiedze. Wiadomo, że każde szkolenie jest dobre, ale korzystając z takich https://manka-academy.com/szkolenia-zamkniete/ profesjonalnych szkoleń myślę że więcej się nauczysz.
Awatar użytkownika
pokusa
Posty: 62
Rejestracja: 09 cze 2019, 10:56

Re: Ciekawe szkolenia

Post autor: pokusa »

Na stronie https://hrsensor.pl/ też znajdziecie duży wybór szkoleń. Warto się im bliżej przyjrzeć. Głównie są to szkolenia z zakresu HR, finansów i księgowości. Myślę, że się przydadzą.
Awatar użytkownika
vanda
Posty: 183
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:51

Re: Ciekawe szkolenia

Post autor: vanda »

Najważniejsze, żeby takie zajęcia szkoleniowe coś nam dawały. Czyli, żeby to nie była nauka czegoś zupełnie niepowiązanego z naszym zawodem, czy to co już dawno mamy wyuczone. Jak wybierać szkolenia to tylko też od specjalistów. Tutaj https://szkolenia-dla-dentystow.pl/terminy-szkolen/ możecie wyrobić sobie chociażby doskonały kurs medycyny estetycznej dla stomatologów.
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Ciekawe szkolenia

Post autor: Dziewczyna »

Jeśli szukacie dla siebie jakiś ciekawych kursów i szkoleń, to polecam zajrzeć na stronę http://kursy-edu.net.pl/przykladowa-strona. Znajduje się tam oferta firmy Kar Group, mającej wieloletnie doświadczenie w branży szkoleniowej i oferującej aż kilkadziesiąt różnych kursów. Jestem przekonana, że każdy z Was będzie w stanie wybrać szkolenie odpowiednie dla siebie ;)
Awatar użytkownika
sarsa
Posty: 45
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:53

Re: Ciekawe szkolenia

Post autor: sarsa »

Niektóre szkolenia są wręcz obowiązkowe w firmach. Tak jest na pewno ze szkoleniem BHP. Na szczęście można zawsze liczyć na pomoc firm szkoleniowych takich jak https://www.sdps.com.pl/. Warto sobie o nich poczytać.
Awatar użytkownika
torar_B
Posty: 86
Rejestracja: 06 sie 2019, 19:03

Re: Ciekawe szkolenia

Post autor: torar_B »

A ja z ogromną przyjemnościa polece wam szkolenia od https://www.oszgm.com/ - to przede wszystkim kursy morskie. Jeśli myślicie o zmianie swojej ścieżki zawodowej, to skorzystanie z ich oferty to będzie dobry pierwszy krok ku temu! MAją bardzo atrakcyjną ofertę, a co najważniejsze - świetnych szkoleniowców, którzy doskonale wiedzą jak w efektywny sposób przekazać wiedzę swoim podopiecznym!
Awatar użytkownika
mimka
Posty: 164
Rejestracja: 26 maja 2019, 23:34

Re: Ciekawe szkolenia

Post autor: mimka »

Trzeba wiedzieć gdzie szukać :) Ja po kilku nieudanych szkoleniach wreszcie trafiłam na grupę na FB dla przedsiębiorców prowadzoną przez kancelarię Klisz i Wspólnicy, a potem na tą stronę https://adwokat-wroclaw.biz.pl/szkolenia-prawne/ . Mają wiele ciekawych szkoleń. Oczywiście każde prowadzone jest przez prawników, a nie osoby z przypadków. Wystarczy zerknąć na program każdego z nich.
Awatar użytkownika
Malinka
Posty: 211
Rejestracja: 22 sie 2019, 13:07

Re: Ciekawe szkolenia

Post autor: Malinka »

Według mnie warto uczęszczać na różnego rodzaju szkolenia i coraz bardziej podnosić swoje kwalifikacje. To pomaga nam się rozwijać i więcej osiągać. Bardzo fajne szkolenia są organizowane tutaj https://paragraph-group.com/pl/services ... trainings/ .Każdy tam powinien znaleźć coś dla siebie.
Awatar użytkownika
devlin
Posty: 84
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:44

Re: Ciekawe szkolenia

Post autor: devlin »

Ja pracuję w branży księgowo-podatkowej i szkolę się u Pani Niziołek. Nie dość, że ma ogromne doświadczenie to jeszcze jest wieloletnim praktykiem biznesu. Szkolenia są ciekawe i prowadzone w przystępny sposób, trwają zazwyczaj 2 dni https://niziolek-szkoleniapodatkowe.pl/. Organizowane w różnych miastach w Polsce w dogodnych terminach i lokalizacjach.
Awatar użytkownika
CieKawy
Posty: 126
Rejestracja: 13 mar 2019, 12:12

Re: Ciekawe szkolenia

Post autor: CieKawy »

Obecnie szkoleń jest bardzo dużo i myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Na pewno warto wybierać szkolenia, które podniosą nasze kwalifikacje i pomogą nam w codziennej pracy. Teraz bardzo często wykorzystuje się w firmach arkusz kalkulacyjny Excel. Jeśli chcecie nauczyć się płynnie go obsługiwać lub pragniecie podszkolić swoje umiejętności to polecam skorzystać z kursu organizowanego przez firmę https://calculatic.pl/ . Kursy te prowadzone są przez bardzo dobrych trenerów, dzięki czemu zdobywanie wiedzy jest łatwe i przyjemne.
Awatar użytkownika
barylek
Posty: 173
Rejestracja: 24 sie 2019, 9:33

Re: Ciekawe szkolenia

Post autor: barylek »

Moim zdaniem szkolenia i kursy powinny iść w parze z zainteresowaniami. Rozwój osobisty jest bardzo ważny i smutno się robi gdy widać jak mało ludzi o tym pamięta jednak tym bardziej ambitnym polecam zajrzeć na bloga http://fajnekursy.pl/ często są wpisy na temat nowych, przydatnych kursów które mogą zapewnić zarobki w przyszłości. Wiadomo, że najbardziej popularne sa kursy komputerowe, ale nie tylko.
Awatar użytkownika
elmo
Posty: 235
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:28

Re: Ciekawe szkolenia

Post autor: elmo »

Dobre wykształcenie to jedno, ale szkolenia jak najbardziej są potrzebne. Dzięki takim mamy możliwość rozwoju. Można również samemu zdobywać czy uzupełniać wiedzę, dzięki takim książkowym pozycjom jak https://ksiegarnia.pwn.pl/Podstawy-zarz ... 539,p.html . Ta akurat jest z mojej branży czyli z zarządzania.
Awatar użytkownika
zuzanka
Posty: 30
Rejestracja: 09 kwie 2019, 18:39

Re: Ciekawe szkolenia

Post autor: zuzanka »

Bardzo lubię jak szkolenia są zwięzłe, na temat i prowadzą je profesjonaliści. Podobno takie szkolenia można znaleźć tu https://www.altkomakademia.pl/kategorie ... ki-zwinne/ . Z tego co widzę, nie trwają długo, a ze szkoleń z metodyk zwinnych można sporo wynieść.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 335
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:24

Re: Ciekawe szkolenia

Post autor: mczay »

Może to nie szkolenie, ale według mnie ciekawe, a nawet bardzo pomocny i istotny jest audyt PPOŻ. Wniesie on wiele dobrego do firmy, a to wszystko może się odwdzięczyć, gdyby kiedyś w firmie wybuchł pożar. Ciekawą ofertę takiego audytu znalazłam na stronie: https://www.seka.pl/uslugi/uslugi-bhp-i ... resu-ppoz/ . Polecam
Awatar użytkownika
Romtek
Posty: 30
Rejestracja: 22 lip 2019, 19:04

Re: Ciekawe szkolenia

Post autor: Romtek »

Jak dla mnie to najważniejsze żeby szkolenie było dla was przydatne, głównie pod tym kątem je wybierajcie. Zobaczcie sobie tu propozycje od firmy https://wiwn.pl/ Według mnie warsztaty z inwestowania w nieruchomości to dobry ruch do tego żeby zacząć dodatkowy zarobek, a może i zdecydować się na wasze główne źródło dochodu:)
Awatar użytkownika
Dariusz Kowalski
Posty: 15
Rejestracja: 11 wrz 2019, 11:14

Re: Ciekawe szkolenia

Post autor: Dariusz Kowalski »

Ja polecam szkolenie z excela. kurs excel wrocław. Takie szkolenie zawsze Ci się przyda - Teraz umiejętność korzystania z excela jest prawie wszędzie wymagana.
Awatar użytkownika
aletta
Posty: 216
Rejestracja: 26 sie 2019, 8:54

Re: Ciekawe szkolenia

Post autor: aletta »

Wszystkim panią ,kute interesują się kosmetyką i chciałyby prowadzić własny salon kosmetyczny polecam zajrzeć na stronę http://kak.edu.pl/ Jest to Krakowska Akademia Kosmetyczna, która ma bardzo szeroki wybór kursów i szkoleń kosmetycznych.
Awatar użytkownika
malyswiat5
Posty: 508
Rejestracja: 02 kwie 2019, 11:17

Re: Ciekawe szkolenia

Post autor: malyswiat5 »

Może https://www.mentalnycoach.com/maksymalna-pewnosc-siebie będzie dla Ciebie ciekawym i rozwojowym szkoleniem? Dowiesz się na nim, między innym: jak budować pewność, siebie, co pozwoli Ci na budowanie pewności siebie, co w ogóle daje pewność siebie i jakie ma plusy? To niezwykle ważna kwestia, szczególnie wśród osób które działają i pracują z ludźmi.
Awatar użytkownika
shanelle.jenkins
Posty: 6
Rejestracja: 29 lip 2020, 9:02
Lokalizacja: Szczecin

Re: Ciekawe szkolenia

Post autor: shanelle.jenkins »

Szkolenia są warte udziału, można wynieść z nich wiele cennych informacji i wiedzy.
Awatar użytkownika
mleczko90
Posty: 80
Rejestracja: 02 paź 2019, 15:47

Re: Ciekawe szkolenia

Post autor: mleczko90 »

Najbardziej wartościowe sa szkolenia sprzedazowe - zawsze kazdy coś sprzedaje lub po prostu siebie np. w pracy :) https://integritysolutionspoland.pl/szk ... -warszawa/
Awatar użytkownika
Dzony82
Posty: 1120
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:12

Re: Ciekawe szkolenia

Post autor: Dzony82 »

W RAMACH SZKOLENIA:

- Dowiesz się, czym są testy użyteczności i kiedy należy je prowadzić

- Dowiesz się, na co należy zwrócić uwagę, planując testy w warunkach zdalnych i skorzystasz z pomocnego szablonu

- Sprawdzisz zdobytą wiedzę w roli moderatora i obserwatora testów

Serdecznie zapraszamy: https://uxupgrade.pl/

Pozdrawiam.
móranowski

Re: Ciekawe szkolenia

Post autor: móranowski »

Szkolenia są ciekawe wtedy, gdy organizują je zaufani fachowcy, nieprawdaż? Chodzi mi także o osoby prowadzące. Akurat https://personalreactor.pl/szkolenia/ specjalizują się w organizacji szkoleń z udziałem gwiazd. Coś takiego działa motywująco na uczestników eventu! Słuchacze chętniej i częściej włączają się przez to w nowe sytuacje.
AnnaŚ345

Re: Ciekawe szkolenia

Post autor: AnnaŚ345 »

Jeżeli ktoś z was szuka ciekawych szkoleń na przykład z tematyki zagęszczania rzęs to polecam zapoznać się z oferta tej https://www.hi-lashes.pl/pl/i/Szkolenia/16 . Firma oferuję również hurtownie gdzie można kupić praktycznie wszystko co potrzeba dla osoby początkującej , która zaczyna swoja przygodę z rzęsami.
Maryśka29

Re: Ciekawe szkolenia

Post autor: Maryśka29 »

W przypadku pracy z obsługą klienta może coś takiego będzie dobre https://circinus.pl/oferta/szkolenia-z-obslugi-klienta/? Wydaje mi się na takim stanowisku bardzo ważne jest umiejętne i swobodne kontaktowanie się z klientem - szybkie wyłapanie potrzeb klienta i celu rozmowy, a następnie nakierowanie jej w taki sposób, aby w szybkim czasie zostały one osiągnięte.
Bartłomiej44

Re: Ciekawe szkolenia

Post autor: Bartłomiej44 »

Ze swojej strony chciałbym Wam polecić bardzo interesujący portal, na którym znajdziecie najróżniejsze materiały do nauki przed test wiedzy policja . Jeżeli macie zamiar wstąpić w szeregi policji, to musici osiągnąć jak najwyższy wynik z testów. Ktoś z Was również korzystał?
Żołądź

Re: Ciekawe szkolenia

Post autor: Żołądź »

Wydaje mi się, że każde będzie dobre. Jeśli tylko sprawi, że podniesiemy swoje kwalifikacje, że nasze kompetencje zostaną podwyższone. Każde szkolenie, które czujemy, że wniosło coś nowego do naszego życia i chcemy zastosować w naszej pracy czy życiu codziennym. Ja od kilku miesięcy biorę udział w kursach z zarządzania projektami https://leadership-center.pl/blog/zarza ... rojektami/ . Pochłonęły mnie one tak bardzo, że zgłosiłam chęć uczestnictwa w kolejnym.
Awatar użytkownika
Dzony82
Posty: 1120
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:12

Re: Ciekawe szkolenia

Post autor: Dzony82 »

Witam.
Zorganizowanie odpowiedniego szkolenia może być najlepszą z podjętych decyzji. Jedno z żelaznych praw biznesu mówi, że więcej błędów tkwi w tym, jaki problem rozwiązujemy, niż jak go rozwiązujemy. Propozycja wartości to szalenie przydatne narzędzie, które przy właściwym zastosowaniu pomaga naszemu zespołowi odkryć i zdefiniować produkt, zanim ruszymy z projektowaniem i produkcją. Tak więc warto postawić na szkolenie https://ux-pm.pl/poziom-3.
Pozdrawiam.
Harenia

Re: Ciekawe szkolenia

Post autor: Harenia »

Romtek pisze: 25 paź 2019, 10:32 Jak dla mnie to najważniejsze żeby szkolenie było dla was przydatne, głównie pod tym kątem je wybierajcie.
Wydaje mi się, że nikt z nas nie decyduje się na szkolenie, jeśli nie miałoby być dla nas przydatne ;) Ja wybieram szkolenia zgodne z wykonywanym przeze mnie zawodem - jestem fizjoterapeutą i planuję szkolenie z metody BeBo https://www.beckenboden.com/pl/ (prawidłowego wykonywanie treningu mięśni dna miednicy).
kamiś2

Re: Ciekawe szkolenia

Post autor: kamiś2 »

Witam,zalezy mi na tym,by zainteresować się szkoleniami. Chciałabym cały czas się rozwijać, ponieważ moja obecna praca trochę nie spełnia moich oczekiwań. Co sądzicie o tym https://ux-pm.pl/blog/sciezki-flowy-i-e ... se-studies Chętnie poznam wasze opinie. Czy wy zastanawialiście się kiedyś nad tym,by korzystać z takich szkoleń na temat ux? Mysle,ze to bardzo przyszlosciowy kierunek. Pozdrawiam bardzo serdecznie.
Awatar użytkownika
Dzony82
Posty: 1120
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:12

Re: Ciekawe szkolenia

Post autor: Dzony82 »

Witam.
Zastanawiam się nad skorzystaniem ze szkolenia. Pracuję w firmie zajmującej się szeroko pojętą technologią i pozycjonowaniem, ale zależy mi na przeniesieniu się do innego działu, w którym będę miał większe szanse na rozwój. Zależy mi również na Większyc h zarobkach oraz na tym, by mój zawód był bardziej przyszłościowy. https://ux-pm.pl/blog
Co sądzicie o tych szkoleniach ? Warto z nich korzystać? Czu uważacie tak jak że UX jest taki przyszłościowy? Zapraszam do dyskusji.
Pozdrawiam.
Żołądź

Re: Ciekawe szkolenia

Post autor: Żołądź »

Zorganizowanie dobrego szkolenia nie jest rzeczą łatwą. Choć propozycji nie brakuje, problemem może być wybór odpowiedniego tematu i samej firmy. Warto więc stawiać na profesjonalistów, którzy żyją tematem na co dzień i zajmują się nim w praktyce. Takie warsztaty ja znalazłem w https://uxupgrade.pl/szkolenia/prowadze ... sztatow-ux . Przedstawiają bardzo konkretne treści, które uzupełniane są praktycznymi ćwiczeniami. Trzydniowe warsztaty wystarczą by skutecznie planować przebieg warsztatu online/offline, uwzględniając zakres projektu, etap i potrzebny skład uczestników.
AdrainnaŚ

Re: Ciekawe szkolenia

Post autor: AdrainnaŚ »

Może kogoś z was zainteresuję temat szkolenia "Praca z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych" ? jeżeli tak to zapraszam do zapoznania się z z ofertą szkoleniową firmy https://szkolenia.supernauczyciel.pl/kontakt w Warszawie i jest Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „Supernauczyciel”, który znajduję się na Lektykarskiej 44. Znam ten ośrodek szkoleniowy nie od dziś i wiem, że przekazują fachową wiedzę . Jeżeli ktoś z was szuka takich szkoleń to gorąco polecam.
ODPOWIEDZ