Dachy

Remonty, urządzanie, ogród. Wszystko dla Twojego domu.
Awatar użytkownika
Leftaa
Posty: 63
Rejestracja: 16 lip 2019, 12:59

Dachy

Post autor: Leftaa »

Nie każda dachówka nadaje się na każdy rodzaj dachu - ważne są spady etc. Potrzebujesz do tego rady fachowca. wiem, że możesz taką uzyskać na https://dachy-okna.pl/ - wystarczy się z nimi skontaktować i doradzą Ci to, co będzie w Twoim przypadku najlepsze. Oni zajmują się typowo dachami wiec ich wąska specjalizacja poniekąd czyni ich ekspertami w swojej dziedzinie a przynajmniej osoby, ktore korzystały z ich usług same polecały mi tę firmę.
Awatar użytkownika
markos
Posty: 228
Rejestracja: 06 sie 2019, 16:42

Re: Dachy

Post autor: markos »

Może wam się przydac dobry namiar na oka dachowe, my mamy okna dachowe od firmy DOMAROL-SYSTEM z Torunia http://domarol.pl/ i bardzo jesteśmy z nich zadowoleni, są dobrej jakości, solidnie wykonane, dobrze nam służą. Ceny nie były kosmiczne, to kolejny plus.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 92
Rejestracja: 26 mar 2019, 19:42

Re: Dachy

Post autor: kasiunia »

Budując dom musimy zwracać uwagę na wiele elementów konstrukcyjnych ale chyba każdy przyzna ,że najważniejszy jest dach - tak po prostu. Jak ktoś kupuje stary budynek do remontu zaczyna zawsze od zrobienia dachy - to ważne. Jeżeli jednak zaczynasz budowę zacznij od poważnego potraktowania tego elementu konstrukcyjnego.Zacznij od zatrudnienia ekipy, która wie o co przy budowie dachu chodzi, ekipa, która nie uczy się na błędach - na twojej budowie.Taką ekipą bez wątpienia jest firma mg dachy https://mgdachy.pl/wiezba-dachowa/ .Swoją robotę zaczynają już począwszy od projektu a na wykonaniu samej budowy dachu kończąc.
Awatar użytkownika
Tobin
Posty: 68
Rejestracja: 15 sty 2020, 14:53

Re: Dachy

Post autor: Tobin »

Wszystkie potrzebne akcesoria dachowej znajdziesz w ofercie Braas zarówno przy dachówkach jak i blachodachówkach także mam nadzieję że sobie szybko podejmiecie dobrą decyzję i w końcu problem z dachem będzie z głowy, tym bardziej że pozostałe akcesoria również u nich znajdziecie.
ODPOWIEDZ