Inwestowanie na giełdzie

Remonty, urządzanie, ogród. Wszystko dla Twojego domu.
Awatar użytkownika
Malinka
Posty: 211
Rejestracja: 22 sie 2019, 13:07

Inwestowanie na giełdzie

Post autor: Malinka »

A moim zdaniem, bardzo dobrym pomysłem na to by trochę się dorobić są inwestycje na giełdzie . Wiele osób inwestuje w ten sposób i dorabia się naprawdę dobrych pieniedzy. Wydaje mi się, że jeżeli tylko robimy to z głową to na pewno można sporo zarobić.
Awatar użytkownika
barylek
Posty: 173
Rejestracja: 24 sie 2019, 9:33

Re: Inwestowanie na giełdzie

Post autor: barylek »

W kryptowaluty sie oplaca. Wejdz na strone https://btcportfel.pl/ jak masz chwile czasu i poczytaj o tym w co oplaca sie inwestowac, a w co nie w moim przypadku te wskazówki i porady okazaly sie bardzo przydatne. Przynajmniej zadnych bledow nie popelnilem i nie stracilem zainwestowanych pieniedzy :D
poródsiezaczyna

Re: Inwestowanie na giełdzie

Post autor: poródsiezaczyna »

Na żadnej giełdzie nie zarobimy tyle co na kryptowalutach, to ciągle rozwijająca się dziedzina świata finansów. Nadal pojawiają się nowe mechanizmy oraz same kryptowaluty, na stronie http://etherum1.pl/ znajdziemy wszystkie informacje dotyczące tego z pozoru skomplikowanego świata kryptowalut. To biznes i inwestycje które mają przed sobą jeszcze długą przyszłość.
Awatar użytkownika
maskotka
Posty: 67
Rejestracja: 11 wrz 2019, 20:11

Re: Inwestowanie na giełdzie

Post autor: maskotka »

to bardzo dobra inwestycja na giełdzie, zwłaszcza jak chcecie inwestować w surowce czy kryptowaluty. samo. Środki na lokatach i w XTB. Na razie to, co mam w płynnych tematach, zarabia bez porównania więcej.
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Inwestowanie na giełdzie

Post autor: Dziewczyna »

Moim zdaniem takie inwestycje na giełdzie mogą się okazać dla nas całkiem korzystne. Sądzę jednak, że najpierw warto zdobyć na ten temat odpowiednią wiedzę, jak najwięcej sobie o tym poczytać, popytać ludzi, którzy mają z tym jakieś doświadczenia. To pozwoli na uniknięcie podstawowych błędów.
łodka

Re: Inwestowanie na giełdzie

Post autor: łodka »

Na to Ci nie odpowiem ale mogę powiedzieć że dla mnie jedynym bezpiecznym inwestowaniem i oszczędzaniem jest odkładanie w ppk, na giełdzie się nie znam na kryptowalutach też nie bardzo a tu https://subiektywnieofinansach.pl/wypis ... -poczekal/ czytałam że niektórzy sporo już w pierwszym roku zyskali na ppk
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 335
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:24

Re: Inwestowanie na giełdzie

Post autor: mczay »

Jedno jest pewne - zawsze z inwestowaniem wiąże się pewne ryzyko, ale na pewno nie warto jest inwestować gdy nie ma się na ten temat żadnej wiedzy i planu. Jeśli wiesz w co zainwestować pieniądze żeby zarobić, to śmiało zdecyduj się na ten krok. Może dzięki temu uda Ci się zapewnić sobie i swoim bliskim godny byt i przyszłość.
rogóż33

Re: Inwestowanie na giełdzie

Post autor: rogóż33 »

Zdecydowanie wolę od takich inwestycji, dość niepewnych w przebiegu, inwestycje w złoto - np. złote monety albo sztabki złota. Od dłuższego czasu kupuję dla siebie właśnie złote monety, zawsze zamawiam w sprawdzonym miejscu, jakim jest Mennica Kapitałowa https://mennicakapitalowa.pl/.
Mennica Skarbowa zł

Re: Inwestowanie na giełdzie

Post autor: Mennica Skarbowa zł »

Dziękujemy za polecenie i oczywiście serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej mennicy skarbowej https://www.mennicaskarbowa.pl/ w której będziecie mogli liczyć zarówno na najlepsze ceny, łatwy dostęp do metali szlachetnych w różnych formach i realizacjami już w ciągu 24h. Do tego licząc na profesjonalne wsparcie naszej obsługi, jeżeli w inwestycjach stawiacie pierwsze kroki. Pozdrawiamy!
ODPOWIEDZ