Jak sprzedać dom?

Remonty, urządzanie, ogród. Wszystko dla Twojego domu.
Awatar użytkownika
Kitty
Posty: 74
Rejestracja: 20 lut 2019, 11:26

Jak sprzedać dom?

Post autor: Kitty »

Zapraszam na stronę internetową firmy ABN Nieruchomości Rodzina u Siebie. Firma oferuje sprzedaż, kupno, najem i wynajem nieruchomości w całym Krakowie. Gwarantuje bezpieczeństwo wszystkich transakcji.
Awatar użytkownika
Szymek
Posty: 108
Rejestracja: 09 sie 2019, 13:45

Re: Jak sprzedać dom?

Post autor: Szymek »

Można dać ogłoszenia albo skorzystać z pomocy agencji nieruchomości. Na własną rękę sprzedając więcej się jednak zarobi.
Awatar użytkownika
nikelodon18
Posty: 354
Rejestracja: 26 sie 2019, 15:17

Re: Jak sprzedać dom?

Post autor: nikelodon18 »

Na pewno wcześniej warto skorzystać z usług rzeczoznawcy majątkowego. Specjalista z Rumi a dokładnie http://www.wycena-nieruchomosci.info/ bardzo nam w tym pomógł. Dzięki jego wyliczeniom wiedzieliśmy, za ile sprzedać dom - i to automatycznie przyspieszyło proces sprzedaży.
Awatar użytkownika
martan
Posty: 236
Rejestracja: 01 paź 2019, 8:04

Re: Jak sprzedać dom?

Post autor: martan »

Ja pomoc w sprzedaży swojego starego domu otrzymałem od biura nieruchomości https://www.consilo.pl/ Jeżeli mieszkacie w okolicach Krakowa i chcecie sprzedać lub kupić dom to polecam wam się z nimi skontaktować.
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Jak sprzedać dom?

Post autor: Dziewczyna »

Myślę, że najważniejsze jest to, aby zadbać o dobre fotografie domu lub mieszkania, które chce się sprzedać. Są firmy, które świadczą takie usługi jak profesjonalna fotografia wnętrz Kraków ma na przykład taką firmę GoodFoto ;) Wydaje mi się, że warto skorzystać z ich pomocy ;)
Awatar użytkownika
Izak
Posty: 90
Rejestracja: 01 lip 2019, 14:44

Re: Jak sprzedać dom?

Post autor: Izak »

Warto ogłaszać się na darmowych serwisach ogłoszeniowych, takich jak sprzedajemy.pl czy olx. Tam zagląda wiele osób.
Awatar użytkownika
suzzi
Posty: 114
Rejestracja: 24 paź 2019, 15:55

Re: Jak sprzedać dom?

Post autor: suzzi »

Wiesz co, może Ci w tym pomóc serwis darmowych ogłoszeń Pokato . Widziałeś jego reklamę w telewizji? Z takim panem chińczykiem? Dla mnie bardzo przyjemna i już mam tam jedno ogłoszenie, na razie bez odzewu, ale wisi tam, jak można powiedzieć, ze 2 dni. A mam trudno zbywalną rzecz na sprzedaż, także jest ok.
Awatar użytkownika
elza
Posty: 212
Rejestracja: 21 sie 2019, 20:42

Re: Jak sprzedać dom?

Post autor: elza »

Najlepiej nadać ogłoszenia na serwerach typu CLIXS. Portale ogłoszeniowe według mnie tutaj będą najlepsze. Ponieważ macie w takim miejscu ogłoszenia motoryzacja, nieruchomości, drobne oferty, czyli wszystko. A ludzie lubią odwiedzać takie miejsca, ponieważ często w nich można znaleźć super propozycje. Dlatego ja spróbowałabym nadać ogłoszenia na takich właśnie serwerach.
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 45
Rejestracja: 23 cze 2019, 19:49

Re: Jak sprzedać dom?

Post autor: Hanka »

Sprzedaż domu nie jest taka straszna jeżeli ma się do dyspozycji serwisy ogłoszeniowe, na których można nieruchomość wystawić za darmo. Pomijając pośredników i wystawiając ogłoszenie mieszkaniowe na https://pokato.pl/nieruchomosci sprzedałam dom po babci w niespełna 2 tygodnie. Wystarczył dobry opis i zdjęcia.
Awatar użytkownika
fschultz
Posty: 4
Rejestracja: 27 maja 2020, 14:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak sprzedać dom?

Post autor: fschultz »

Trzeba ogłaszać się na różnych portalach, wtedy odbiór oferty jest większy, może trafić do szerszego grona.
hiczungł

Re: Jak sprzedać dom?

Post autor: hiczungł »

Uważam, iż na początku warto zlecić wycenę domu aby mieć całkowitą pewność, ile oby na pewno jest wart ten budynek. W moim przypadku bardzo pomocni okazali się http://tergo.pl/zlecenie-wyceny/ . Po ustalonej cenie nie miałem wątpliwości, za ile pozbyć się mojego domu. Kłopot z głowy! Tak po prostu poszło szybciej.
ODPOWIEDZ