Kawa do kawiarni

Remonty, urządzanie, ogród. Wszystko dla Twojego domu.
Awatar użytkownika
Leftaa
Posty: 63
Rejestracja: 16 lip 2019, 12:59

Kawa do kawiarni

Post autor: Leftaa »

Skoro ma być to kawa do kawiarni to warto było by kupi,ć coś na prawde dobrej jakości. Jeżeli chcesz przyciągnąć do siebie klientów to może kup kawę w ziarnach i zajmij się jej mieleniem tuż przed podaniem? Wtedy klienci będą zachwyceni. Poszukaj w takich miejscach jak to https://akcesoriabaristy.pl/pl/c/Kawa/92 , kawy naprawde dobre jakości. Gdy zainwestujesz w produkt zysk będzie większy.
Awatar użytkownika
markos
Posty: 229
Rejestracja: 06 sie 2019, 16:42

Re: Kawa do kawiarni

Post autor: markos »

ja zawsze szukam jakichs ciekawych smakowych
Awatar użytkownika
alimilo
Posty: 62
Rejestracja: 20 sty 2020, 19:56

Re: Kawa do kawiarni

Post autor: alimilo »

my mamy malutka lodziarnie i postanowilismy zorganizowac rowniez kawe dla klientow ktorzy jedza na miejscu wybralismy ekspres na kapsułki nespresso cena nie byla wysoka a naprawde latwo kawe przyrzadzic nie bedac barista :)
Magda

Re: Kawa do kawiarni

Post autor: Magda »

A byliście może w kawiarni Cafe Borówka We Wrocławiu? Podają tam swoją własną świeżo paloną kawę. To znakomite rozwiązanie. Tym bardziej, że kawę, którą piłam i posmakowała mi najbardziej mogłam także kupić na miejscu i zabrać ze sobą do domu.
Syśka

Re: Kawa do kawiarni

Post autor: Syśka »

Do takiej kawiarni warto zakupic dobry ekspres. Mysle ze warto wybrac taki z kilkoma dozownikami - wkoncu warto zainwestowac w profesjonalny sprzet w gastronomii. Pamietajcie takze o regularnej konserwacji sprzetu i czyszczeniu - jesli zalezy nam na tym aby sluzyl przez wiele lat w niezmiennym stanie. Ja sporo dowiedzialam sie wspolpracujac z tą ekipą https://ekspresowy-serwis.pl/ - teraz nie mam obaw co do naglych awarii sprzetow - wkoncu prowadze kawiarnie wiec tutaj pyszna kawa jest podstawą i musi byc zawsze pod reką
ignąc

Re: Kawa do kawiarni

Post autor: ignąc »

bardzo dobra kawa to własnie jest z ekspresu BREVILLE Prima Latte ja bardzo lubię ją :) jest smakowita i konkretna :)
ODPOWIEDZ