kominiarz

Remonty, urządzanie, ogród. Wszystko dla Twojego domu.
Awatar użytkownika
lordis
Posty: 211
Rejestracja: 29 sie 2019, 11:58

kominiarz

Post autor: lordis »

Szukam sprawdzonej firmy kominiarskiej z Warszawy. Polecicie kogoś?
Awatar użytkownika
melville
Posty: 172
Rejestracja: 19 lip 2020, 21:04

Re: kominiarz

Post autor: melville »

Ja znam dobry zakład kominiarski, znajomy polecił mi Zakład Kominiarski Janusza Mitasa https://dobrykominiarz.warszawa.pl/ i to rzeczywiście bardzo fajny, profesjonalny zakład. Niedrogo i solidnie działają, mają duże doświadczenie, także śmiało mogę wszystkim mieszkańcom Warszawy i okolic doradzić tych kominiarzy.
tybórm

Re: kominiarz

Post autor: tybórm »

Też ostatnio rozglądałem się za porządną firmą kominiarską. W końcu zdecydowałem się na usługi https://www.kominiarztyburski.pl/ i mogę powiedzieć że warto się do nich zgłosić. Firma ta działa na terenie Zwolenia i okolic.
koleś

Re: kominiarz

Post autor: koleś »

Ja to nie mam co się cieszyć, bo po wizycie kominiarza okazało się, że muszę się szykować na kolejne koszty. To będzie na przykład uszczelnianie kominów . Nie jestem pewien, ile to ma kosztować, ale podobno to u nas nieuniknione. Dlatego nie będę się narzucał, po prostu kupię to, co trzeba i zrobimy ten remont komina. Albo z firmą, albo sami.
MaciekŚ

Re: kominiarz

Post autor: MaciekŚ »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta tej firmy https://www.kominiarztyburski.pl/. Ja korzystałem z pomocy tej firmy i powiem wam, że firma jes godna zaufania i swoja pracę wykonują szybko i sprawnie. Firma oferuję kompleksowe usługi w zakresie kominiarstwa w tym : montowanie wkładów kominowych, kontrolowanie i czyszczenie systemów, frezowanie kominów,
zabezpieczanie przed ptactwem i tym podobne.
łókasz

Re: kominiarz

Post autor: łókasz »

Kominiarz https://www.kominiarz-podlasie.pl/uslugi-kominiarskie zaproponował mi usługi na najwyższym poziomie. Odpowiadał za wykonanie usług kominiarskim w Białymstoku. Polegały one na uszczelnianiu przewodów kominowych, czyszczeniu pieców czy okresowej kontroli stanu technicznego. Wyszło im to faktycznie nieźle!
ODPOWIEDZ