Kuchnia Solgaz opinie

Remonty, urządzanie, ogród. Wszystko dla Twojego domu.
Konował

Kuchnia Solgaz opinie

Post autor: Konował »

Solgaz to krajowy producent rozwiązań AGD do kuchni. Patrząc na ofertę, to wygląda to interesująco. Wygląd fajny, taki trochę designerski. Funkcjonalnie to bardzo powyżej średniej. W wielu aspektach mają takie rozwiązania, których nie znajdziemy u konkurencji. Ja nie znalazłem. Ale to dane z opisów. A jak z użytkowaniem? Ktoś ma?
Bączyk

Re: Kuchnia Solgaz opinie

Post autor: Bączyk »

Wygląd rządzi się pewnymi zmianami. To co teraz się podoba, to za 10 lat już nie. Prosta forma na pewno ma sporą zaletę. Bardziej sie sprawdzi. Ważniejsze będzie samo użytkowanie tego, co sie ma. Bo to wpływa na przyjemność z korzystania, prawda? Ja bardziej bym stawiał na funkcjonalność. A to w Solgazie fajnie rozwineli.
Mańka

Re: Kuchnia Solgaz opinie

Post autor: Mańka »

Konował pisze: ↑28 cze 2021, 12:03 Solgaz to krajowy producent rozwiązań AGD do kuchni. Patrząc na ofertę, to wygląda to interesująco. Wygląd fajny, taki trochę designerski. Funkcjonalnie to bardzo powyżej średniej. W wielu aspektach mają takie rozwiązania, których nie znajdziemy u konkurencji. Ja nie znalazłem. Ale to dane z opisów. A jak z użytkowaniem? Ktoś ma?
Ja mam i korzystam. Intensywnie :) Sporo gotuję i to na tych płytach jest bardzo wygodne. Widziałam kiedyś informacje, że cieżko je utrzymac w czystości. Może trochę tak, ale to odnosi się do wszystkich konstrukcji pokrytych szkłem. Niestety trzeba bardziej dbać i częściej przecierać. Tak to jest jak chce sie miec take wykończenie płyty. A funkcjonalnie, w stosunku do zwykłej płyty gazowej? Nie ma porównania.

garnki opinie 2012
Sobiesław

Re: Kuchnia Solgaz opinie

Post autor: Sobiesław »

Pomysłowo podeszli do tematu. Nie robili tak, jak wszyscy, tylko wymyslili całą płytę gazową na nowo. Za to należy im się brawa. I konsekwentnie rozwijają swoją wizję. Pierwsze płyty były takie sobie. Teraz to już zupełnie coś innego. Zmieniając koncepcje spalania gazu, zyskali dodatkową możliwość większej kontroli i tym samym większej automatyki nad tym procesem. I to widac w tych płytach podczas używania.
Dąbska

Re: Kuchnia Solgaz opinie

Post autor: Dąbska »

Sobiesław pisze: ↑01 lip 2021, 14:36 Pomysłowo podeszli do tematu. Nie robili tak, jak wszyscy, tylko wymyslili całą płytę gazową na nowo. Za to należy im się brawa. I konsekwentnie rozwijają swoją wizję. Pierwsze płyty były takie sobie. Teraz to już zupełnie coś innego. Zmieniając koncepcje spalania gazu, zyskali dodatkową możliwość większej kontroli i tym samym większej automatyki nad tym procesem. I to widac w tych płytach podczas używania.
Fajnie to napisałeś. Mam podobne przeświadczenie i opinię. Podoba mi się w tym ich rozwiązaniu to, że ustawiam sobie pod garnkiem temperaturę gotowania i nie musze juz tego pilnować. Jest stała temperatura i samo się to reguluje. Ułatwia to gotowanie.
Konował

Re: Kuchnia Solgaz opinie

Post autor: Konował »

Dziękuje za opinię. Ciekawie się czyta. I potwierdza to moje własne przekonanie. Firma postawiła na niecodzienne rozwiązanie, które się sprawdza i które dają dużo więcej możliwości. Widać że można to wykorzystać w dość ciekawy sposób. Bardzo funkcjonalny. Moim zdaniem takie podejście jest lepsze dla świadomego klienta, bo wiecej zyskuje.
Szredziński

Re: Kuchnia Solgaz opinie

Post autor: Szredziński »

Jeszcze zobacz inne ich rozwiązania. Płyty to ich główny produkt. Bardzo fajny i rozbudowany. Ale robią też całkiem fajne piekarniki i okapy. Funkcjonalnie to jak wszystko od nich - bardzo rozbudowane urządzenia. Ktoś, kto tam wymyśla te funkcje, powinien dostać medal. Człowiek nie pomyśli że to potrzebuje, bach i ma :)
Szczęsny

Re: Kuchnia Solgaz opinie

Post autor: Szczęsny »

Fajne stwierdzenie. Faktycznie czasami nie potrzebujemy danej funkcji, a producent ją daje. I zaczynamy używać. I często staje się to dla nas takim nawykiem, że w innych sprzętach zaczyna nam tego brakować. Staje się to dla nas oczywistością w użyciu. Tak jest w każdym takim przypadku. Fajnie, że niektórzy robią innowacje.
Górczyk

Re: Kuchnia Solgaz opinie

Post autor: Górczyk »

Innowacje to fajny sposób do wyjścia do klienta. Niektórzy szukają takich produktów, które potrafią zaoferować coś więcej niż standard. Jak patrzę na Solgaz, to właśnie one są takimi produktami. Dają coś dodatkowego, pewien aspekt innowacyjności, który może nie do wszystkich trafiać. Ale jak już zacznie się korzystać z tych "bajerów" to robi się całkiem fajnie :)
Kajuśka

Re: Kuchnia Solgaz opinie

Post autor: Kajuśka »

Też jestem zdania, że produkty Solgaz to AGD niezastąpione w każdej kuchni, a do tego o wysokiej estetyce wyglądu, funkcjonalności i bezpieczeństwa użytkowania. Uwzględniłam ten sprzęt podczas urządzania mej kuchni i jestem bardzo zadowolona bo zadbał on rónież o oszczędności w moim portfelu.
Awatar użytkownika
kazna
Posty: 1014
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:39

Re: Kuchnia Solgaz opinie

Post autor: kazna »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań, kliknij w ten link aby poszerzyć swoją wiedzę. https://przystanekdom.pl/agd/okapy-kuchenne/
Skórzewski

Re: Kuchnia Solgaz opinie

Post autor: Skórzewski »

kazna te okapy są fajne jako wygląd ale funkcjonalnie takie zwykłe jak większość. Szkoda, że producent troche nie zaszalał w tym względzie. Solgaz tutaj bardziej się wykazał w swoich modelach. Bo masz większe możliwości sterowania. Albo masz pilota, albo sterowanie za pomocą gestów albo pełna automatyka, gdzie okap sam sie włącza gdy cokolwiek się gotuje.
Aldona

Re: Kuchnia Solgaz opinie

Post autor: Aldona »

Skórzewski pisze: ↑05 paź 2021, 14:06 kazna te okapy są fajne jako wygląd ale funkcjonalnie takie zwykłe jak większość. Szkoda, że producent troche nie zaszalał w tym względzie. Solgaz tutaj bardziej się wykazał w swoich modelach. Bo masz większe możliwości sterowania. Albo masz pilota, albo sterowanie za pomocą gestów albo pełna automatyka, gdzie okap sam sie włącza gdy cokolwiek się gotuje.
Taki okap sterowany gestem lub z funkcją wykrywania gotowanie byłyby doskonałym wyborem w moim przypadku gdyż ja zawsze zapominam o jego włączeniu. Przypominam sobie w chwili gdy mam ręce w mące itp. Skórzewski pamiętasz może jakie to modele okapów? Chętnie zerknę na ich opis i dane techniczne.
ODPOWIEDZ