Oryginalne meble dla kotów

Remonty, urządzanie, ogród. Wszystko dla Twojego domu.
Awatar użytkownika
Izydora_97
Posty: 1
Rejestracja: 12 mar 2021, 19:52

Oryginalne meble dla kotów

Post autor: Izydora_97 »

Cześć wam! Zaplanowałam, że w najbliższym czasie kupię mojemu kotu nowy drapak, więc zaczęłam przeglądać internet w poszukiwaniu ciekawych ofert. W oko dość szybko wpadły mi designerskie meble dla kotów w jednym ze sklepów online. Jak dla mnie wyglądają genialnie, a szczególnie podoba mi się to, że mogą stanowić świetne dopełnienie wnętrza i ani trochę nie odstawać stylistycznie od wystroju. Kupujecie takie wyposażenie?
adżela

Re: Oryginalne meble dla kotów

Post autor: adżela »

Czego to ludzie jeszcze nie wymyślą, no ja was proszę. To ja się ogólnie zastanawiam, czy cegła w kuchni nie wyjdzie mi za drogo , bo mi się budżet nie zepnie, a burżuje meble dla kociąt kupują. Ten świat jest dziwny, dobrze to sobie zapamiętajcie, kochani. Ja na pewno nie jestem w stanie go pojąć i tego, co się tu ogólnie dzieje.
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Oryginalne meble dla kotów

Post autor: Dziewczyna »

Jeśli chodzi o legowiska oraz domki dla kotów, to moim zdaniem bardzo ładne mają na przykład w sklepie internetowym https://babuzoo.pl/legowiska-domki-dla-kotow. Pod względem cenowym wypadają tam one chyba całkiem atrakcyjnie, więc jak tylko znajdziecie chwilę wolnego czasu, to polecam się tam rozejrzeć ;)
ODPOWIEDZ