Radzenie sobie ze stresem

Remonty, urządzanie, ogród. Wszystko dla Twojego domu.
Awatar użytkownika
Danka
Posty: 133
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:22

Radzenie sobie ze stresem

Post autor: Danka »

W jaki sposób wy radzicie sobie ze stresem ? Wiem , że są na to różne metody ale chyba warto zastosować coś naturalnego, co pomaga nam się rozluźnić. Z tego co czytałam to kava Kava własnie taka jest. Napój ten dostępny jest tutaj https://kavasklep.com/ . Kava przynosi relaks, rozluźnienie mięśni, wyciszenie, jednocześnie pozostawiając jasny i klarowny umysł.
Awatar użytkownika
mandaryn
Posty: 5
Rejestracja: 10 kwie 2019, 17:26

Re: Radzenie sobie ze stresem

Post autor: mandaryn »

Mi osobiście takie coś nie jest potrzebne, ale przekażę dalej. Może ktoś się skusi z moich znajomych.
Nic na świecie nie jest tak straszne jak ból fizyczny. W obliczu bólu nie ma bohaterów, w obliczu bólu nie ma bohaterów.
Awatar użytkownika
markos
Posty: 228
Rejestracja: 06 sie 2019, 16:42

Re: Radzenie sobie ze stresem

Post autor: markos »

medytacja, przyroda, rodzina i przyjaciele, ksiązki muzyka, zwierzaki itd. - mi to pomaga
Paweł87

Re: Radzenie sobie ze stresem

Post autor: Paweł87 »

U mnie na stres najlepiej działają spotkania z przyjaciółmi na świeżym powietrzu, szczególnie jakieś ognisko w lesie z muzyką. Pakuję gitarę do futerału na gitarę, biorę kiełbaski, jakieś piwko i cudowny wieczór gwarantowany. Dla takiego ekstrawertyka jak ja, jest to idealna metoda na odstresowanie.
RenataŚ

Re: Radzenie sobie ze stresem

Post autor: RenataŚ »

Niestety również miałam ogromny problem ze stresem. Wymagająca praca, małe dzieci i domowe obowiązki przerastały mnie. Żyłam we wiecznym napięciu i nigdy nie potrafiłam odpoczywać. Wszystko zmieniło się odkąd przeszłam przez kurs „Uwolnij się od stresu”. Szkolenie to zamówić można na stronie https://lifearchitect.pl/kursy/ w wyjątkowo niskiej cenie. To dzięki niemu opanowałam negatywne myśli i uporządkowałam swoje codzienne sprawy tak, że przestały mnie przerażać. Dostęp jest nieograniczony, dlatego często wracam do materiałów i stale pracuję nad sobą. Polecam z całego serca.
ODPOWIEDZ