Rekuperacja

Remonty, urządzanie, ogród. Wszystko dla Twojego domu.
Anastazją886

Rekuperacja

Post autor: Anastazją886 »

Cześć. Kupiłam dom. I tak sie zastanawiam czy ktoś Was korzysta moze rekuperacji jak np tutaj oemenergy.pl/oferta/rekuperacja/ ? Nie ukrywam, że taki sposób odzyskiwania energii cieplnej byłby bardzo korzystny pod względem oszczędności. Z tego co widziałam też to dzieje się tak z udziałem wymiennika ciepła.
jarosławproch

Re: Rekuperacja

Post autor: jarosławproch »

Specjalistyczny sprzęt do rekuperacji ciepła zamówiłem w firmie https://neopellet.pl/ który znacznie ograniczył utraty ciepła z wnętrza domu i stale filtruje powietrze dzięki czemu komfort mieszkania jest wyższy. To rozwiązanie przyczyniło się do sporych oszczędności na rachunkach dlatego polecam każdemu :)
Mati89MatiŃ

Re: Rekuperacja

Post autor: Mati89MatiŃ »

Ja mogę polecić firmę, która oferuję własnie takie usługi jak rekuperacja , montaż pomp ciepła, fotowoltaika i tym podobne. Firma ComfortHouse z Gdańska https://comforthouse.eu/kontakt przyjedzie do was i wszystko zmierzą , dopasują i doradzą co najlepiej będzie pasowało i najlepiej funkcjonowało.
atakmały

Re: Rekuperacja

Post autor: atakmały »

Wiem że systemami tego typu zajmuje się - https://calma.pl/ , to typowa firma instalacyjna, jednak ze sporą wiedzą i doświadczeniem. W tej branży w przypadku pomp ciepła czy fotowoltaiki, nigdy nie ma miejsc na kompromisy. Dobra firma, wykona audyt energetyczny, projekt oraz instalację. Tylko taka zachowana kolejność, jest kluczem do dobrze dobranej i działającej instalacji.
amiś8494

Re: Rekuperacja

Post autor: amiś8494 »

System wentylacyjny to bardzo ważna sprawa, dlatego warto postawić na sprawdzone rozwiązania. Znajdźcie firmę, gdzie oferują wysoką jakość i konstrukcje dopasowane do indywidualnych potrzeb. Dają również wieloletnią gwarancję. Wszystkie informacje można znaleźć tutaj - https://www.hojero.pl .
ODPOWIEDZ