Sklep z meblami do przedpokoju

Remonty, urządzanie, ogród. Wszystko dla Twojego domu.
Awatar użytkownika
Rejna
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2020, 23:41

Sklep z meblami do przedpokoju

Post autor: Rejna »

Nie mogę znaleźć żadnego sklepu, w którym mogłabym kupić typowe meble do przedpokoju. Podpowiecie mi, gdzie powinnam się rozejrzeć? Szukam niedrogich mebli, ale dobrej jakości:)
Awatar użytkownika
Bogdana1990
Posty: 1
Rejestracja: 07 sie 2020, 12:26

Re: Sklep z meblami do przedpokoju

Post autor: Bogdana1990 »

Bez problemu wybierzesz coś z oferty cecil-prudence.com. Lubię ten sklep, bo jest dobrze zaopatrzony i ma atrakcyjne ceny. Na jakość też nie można narzekać. Śmiało przejrzyj katalog produktów, na pewno coś znajdziesz :)
Awatar użytkownika
Mariczan
Posty: 8
Rejestracja: 02 lip 2020, 14:24

Re: Sklep z meblami do przedpokoju

Post autor: Mariczan »

Różne szafki do przedpokoju masz tutaj: www.mirjan24.pl/23-przedpokoj. Panele z wieszakami, szafki na buty, garderóbki, co tam tylko chcesz.
Awatar użytkownika
CieKawy
Posty: 127
Rejestracja: 13 mar 2019, 12:12

Re: Sklep z meblami do przedpokoju

Post autor: CieKawy »

Przedpokój z reguły jest mały, dlatego warto go urządzić funkcjonalnie. Ja szafkę na buty z siedziskiem oraz wieszaki na ubrania zamawiałam w sklepie internetowym https://www.edinos.pl/meble-do-przedpokoju . Mają bardzo duży wybór mebli w przystępnych cenach. Meble składa się samodzielnie, ale z tym nie ma żadnego kłopotu, bo do każdego produktu dołączona jest instrukcja :) Nawet ja bez problemu dałam radę.
Gość

Re: Sklep z meblami do przedpokoju

Post autor: Gość »

Jak szukacie sklepu z meblami do przedpokoju to w sieci najlepiej szukać. Ja teraz szukam jaki wąski stolik do przedpokoju będzie mi pasował do aranżacji nowoczesnej i industrialnej, polecacie coś?
ODPOWIEDZ