Szkolenia

Remonty, urządzanie, ogród. Wszystko dla Twojego domu.
Awatar użytkownika
Fredka
Posty: 41
Rejestracja: 13 sie 2019, 14:01

Szkolenia

Post autor: Fredka »

Bierzecie czasem udział w szkoleniach ? Jeżeli tak to jakie są najlepsze i gdzie takich szkoleń szukać? Zastanawiałam sie czy nie skorzystać z któryś z tych https://wartoszkolic.pl/szkolenia/ , ponieważ słyszałam, ze przeprowadzają naprawdę dobre szkolenia. A decydowanie się na coś takiego to same korzyści dla nas.
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Szkolenia

Post autor: Dziewczyna »

Owszem, ja szukam czasami dla siebie jakiś fajnych szkoleń, bo moim zdaniem inwestycja we własny rozwój jest najlepszą inwestycją. Ostatnio trafiłam na stronę http://kar-group.elk.pl/oferta/, na której znajduje się oferta firmy szkoleniowej Kar Group. Moim zdaniem warto się z nią w wolnej chwili zapoznać, bo do wyboru jest tam aż kilkadziesiąt różnych szkoleń z najróżniejszych branż ;)
Awatar użytkownika
Mariianna
Posty: 35
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:07

Re: Szkolenia

Post autor: Mariianna »

Kto stoi w miejscu ten tak na prawdę się cofa. Ja z takiego założenia wychodzę, dlatego też staram się stale dokształcać, szukać nowych możliwości dla siebie. Tak ostatnio zainteresowały mnie warsztaty od https://wiwn.pl/ Można tu dowiedzieć się wszystkiego o inwestowaniu w nieruchomości. Od początkowej analizy, po kosztorys remontowy, umowy z ekipami wykończeniowymi, czy też sporządzaniu umów wynajmu, sprzedaży.
Awatar użytkownika
mimka
Posty: 164
Rejestracja: 26 maja 2019, 23:34

Re: Szkolenia

Post autor: mimka »

Firmy szkoleniowe organizują szkolenia zamknięte i otwarte. W przypadku szkoleń zamkniętych zazwyczaj sami musimy znaleźć odpowiednie miejsce na szkolenie dopasowane do grupy osób. W takiej sytuacji warto mieć pod ręką namiar na np. na te https://i-viewmeetings.pl/szkolenia/ sale szkoleniowe. Nie tylko są dobrze wyposażone, ale też posiadają klimatyzację. Warto sobie tam zerknąć i zapoznać się z ofertą.
Awatar użytkownika
bloch.marcin
Posty: 5
Rejestracja: 28 gru 2019, 13:10

Re: Szkolenia

Post autor: bloch.marcin »

Możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Bardzo mnie to zaciekawiło.
Gorzki to chleb jest Polskość..
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Szkolenia

Post autor: Dziewczyna »

Ja również uważam, że warto jest brać udział w różnego rodzaju kursach i szkoleniach i tym samym podnosić swoje kompetencje. Dla branży budowlanej widziałam ostatnio ciekawą ofertę szkolenia na stronie internetowej http://szkolenia-kargroup.eu/kurs-majster-budowlany/. Po ukończeniu takiego kursu, Firma Szkoleniowa Kar-Group wystawia specjalny certyfikat. Jak sądzicie, warto się na coś takiego zapisać?
Awatar użytkownika
hane.george
Posty: 4
Rejestracja: 02 cze 2020, 13:18
Lokalizacja: Kraków

Re: Szkolenia

Post autor: hane.george »

Czy ktoś z Was korzystał ze szkoleń warsztatowych online https://tqmsoft.com/pl/aktualnosci/serd ... i-szkolen-? Na ich stronie wyczytałam, że uczestnik będzie mógł skonsultować własne oczekiwania z doświadczonymi wdrożeniowcami TQMsoft, w efekcie uzyska wiedzę jak efektywnie może wprowadzić taki system w swoich procesach.
Awatar użytkownika
halvorson.cathryn
Posty: 4
Rejestracja: 03 cze 2020, 11:40
Lokalizacja: Katowice

Re: Szkolenia

Post autor: halvorson.cathryn »

Szkolenia są bardzo rozwojowe, umożliwiają zdobycie nowego doświadczenia.
Awatar użytkownika
hkoepp
Posty: 6
Rejestracja: 04 cze 2020, 13:32
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szkolenia

Post autor: hkoepp »

Chciałabym zacząć, muszę rozwinąć firmę.
ODPOWIEDZ