Tapetowanie ścian

Remonty, urządzanie, ogród. Wszystko dla Twojego domu.
Awatar użytkownika
Myslimir_67
Posty: 1
Rejestracja: 05 maja 2020, 13:27

Tapetowanie ścian

Post autor: Myslimir_67 »

Cześć. Zajmowaliście się kiedyś tapetowaniem ścian na własną rękę? Szczerze mówiąc, mam wątpliwości, czy sobie poradzę, dlatego zastanawiam się nad zleceniem tego fachowcom. Co myślicie o Remontersach z Warszawy?
Awatar użytkownika
Kwiatosława_79
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2020, 10:39

Re: Tapetowanie ścian

Post autor: Kwiatosława_79 »

Remontersi to super firma, nie tylko jeśli chodzi o tapetowanie, ale i różne prace montażowe czy malowanie mieszkania. Są doświadczeni, terminowi i szczegółowi, dzięki czemu usługi wykonują zawsze na możliwie jak najwyższym poziomie.
Małgosia

Re: Tapetowanie ścian

Post autor: Małgosia »

Podobają mi się tapety, ale jakoś do tej pory nigdy nie zdecydowałam się na położenie ich. Najbardziej martwi mnie fakt, że zaczną się po prostu odklejać.
W moim mieszkaniu na ścianach króluje farba. Lubię pokombinować z fakturą i kolorem. Od dawna maluje farbami Śnieżka - według mnie super farba dostępna w dobrej cenie.
Awatar użytkownika
malyswiat5
Posty: 528
Rejestracja: 02 kwie 2019, 11:17

Re: Tapetowanie ścian

Post autor: malyswiat5 »

Na pewno ważne jest znalezienie wysokiej jakości tapet, które przede wszystkim spełnią określone i wymagane potrzeby, również te estetyczne. Warto zatem wybierać tapety od producentów, którzy charakteryzują się najwyższym poziomem dopracowania wszelkich szczegółów, a także elementów. Polecam zatem zapoznać się z propozycjami od https://esencjadesign.pl/tapety/wall--deco które wyróżniają ten aspekt.
Małgorzata

Re: Tapetowanie ścian

Post autor: Małgorzata »

Ja nie lubię tapet. Może kiedyś się na nie zdecyduje, ale nie teraz. Ostatnio zdecydowałam się na naklejki na ściany w pokoju synka. Do malowania Śnieżka Eko sprawdziła się znakomicie. Ściany są białe a dodatki robią ładne, ale delikatne tło. Chciałam, żeby wystrój pokoju posłużył na dłużej i nie znudził się za szybko
ODPOWIEDZ