Wybór dobrych studiów

Remonty, urządzanie, ogród. Wszystko dla Twojego domu.
Awatar użytkownika
Danka
Posty: 133
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:22

Wybór dobrych studiów

Post autor: Danka »

Akurat w dzisiejszych czasach ciężko określić, jakie kierunki mają przed sobą najlepszą przyszłość. Rynek pracy zmienia się tak szybko, że nigdy nie wiadomo, co będzie najbardziej w modzie za kilka lat. Od dawna jednym z kierunków, które cieszą się duzym zainteresowaniem jest http://www.wszop.edu.pl/kandydaci/zarzadzanie-i-s topnia,2,2,259,54,259 Warto zapoznać się z taką ofertą edukacyjną, bo akurat osoby zarządzające będą potrzebne zawsze w każdej firmie.
Awatar użytkownika
markos
Posty: 228
Rejestracja: 06 sie 2019, 16:42

Re: Wybór dobrych studiów

Post autor: markos »

zarządzanie ciągle na czasie
miluś00435

Re: Wybór dobrych studiów

Post autor: miluś00435 »

Moim zdaniem zarządzanie zawsze będzie na czasie i zawsze będzie to potrzebny kierunek. Ja aktualnie nad nim się zastanawiam i do wyboru mam dwie uczelnie. Jednak bardziej przekonuje mnie jedna z nich, czyli AEH w Warszawie. Oferta zarządzania dostępna tutaj https://vizja.pl/studia-wyzsze/zarzadzanie,wk6.html , a resztę poznam 20 kwietnia na dniach otwartych online.
Awatar użytkownika
hunebe
Posty: 160
Rejestracja: 15 maja 2019, 14:29

Re: Wybór dobrych studiów

Post autor: hunebe »

W takim razie mogę polecić tę uczelnie https://wseiz.pl/pl/uczelnia/wydzial-za ... -produkcji gdyż absolwenci bardzo sobie ją chwalą i nie mają problemów ze znalezieniem pracy. A o to właśnie chodzi prawda? By znaleźć dobrą pracę :)
ODPOWIEDZ