Zaoczne studia

Remonty, urządzanie, ogród. Wszystko dla Twojego domu.
Awatar użytkownika
Fredka
Posty: 39
Rejestracja: 13 sie 2019, 14:01

Zaoczne studia

Post autor: Fredka »

Zaoczne studia nie są wcale gorsze, ne wiem skąd to mylne przeświadczenie... sama studiuję jak koleżanka powyżej a konkretnie zarządzanie: http://www.wszop.edu.pl/oferta-edukacyj ... 320,54,259
a jest to kierunek łączący wiedzę ekonomiczną (finanse, marketing, prawo gospodarcze) z wiedzą psychologiczną. Studia dotyczą prawidłowości oraz problemów związanych z funkcjonowaniem organizacji i instytucji publicznych
Awatar użytkownika
wena
Posty: 48
Rejestracja: 05 sty 2020, 4:29

Re: Zaoczne studia

Post autor: wena »

Fredka pisze: 19 sie 2019, 17:10 Zaoczne studia nie są wcale gorsze, ne wiem skąd to mylne przeświadczenie... sama studiuję jak koleżanka powyżej a konkretnie zarządzanie.
Fredka dokładnie! Również studiuję zaocznie zarządzanie na WWSB https://wwsb.edu.pl/. Uczymy się dokładnie tego samego co studenci dzienni. Mamy po prostu inaczej ułożone zajęcia ze względu na tryb weekendowy. Dodatkowo większość z nas pracuje w ciągu tygodnia, więc nasz wysiłek włożony w studiowanie jest o wiele większy. Jednak my po skończeniu studiów będziemy mieć już doświadczenie i lepsze perspektywy.
Awatar użytkownika
radzio
Posty: 90
Rejestracja: 21 wrz 2019, 17:20

Re: Zaoczne studia

Post autor: radzio »

Moja żona to dopiero sobie umyśliła trudny kierunek. Chce iść na finanse i bankowość , a dla mnie to naprawdę za trudne. Chcę, żeby sobie poradziła, ale nie jestem pewien, czy jej się uda. Dlatego powiedzcie, co wiecie o AHE w Warszawie? Czy da się tam w miarę spokojnie studiować? Jak to jest?
Awatar użytkownika
Alusia
Posty: 62
Rejestracja: 12 lip 2019, 17:40

Re: Zaoczne studia

Post autor: Alusia »

To jest tak indywidualna sprawa, że faktycznie trudno stwierdzić, które są lepsze - dzienne czy zaoczne.
Szczególnie, że w tej chwili jest naprawdę zdecydowanie łatwiej zdobyć wykształcenie, przy takim dostępie choćby do notatek, dzięki takim serwisom, jak ten: https://notatek.pl/. To gotowe, opublikowane notatki przygotowane w większości przez studentów różnych kierunków i specjalizacji, dzięki którym można zaoszczędzić mnóstwo czasu. To gotowa baza do referatów, opracowań, nauki!
Gieńka

Re: Zaoczne studia

Post autor: Gieńka »

Obecnie z uwagi na często występujące nauczanie zdalne trzeba więcej czasu poświęcić na naukę własną. Dlatego warto kupować sobie książki do nauki (np. książki dla pielęgniarek - https://pzwl.pl/Pielegniarstwo/Pielegni ... 681,k.html) i samodzielnie powiększać swoją wiedzę. Dzięki temu pomimo pandemii uda Wam się podtrzymać wysoki poziom wiedzy i nauki oraz ukończyć studia ze świetnym wynikiem.
Awatar użytkownika
marvin
Posty: 176
Rejestracja: 24 lut 2020, 19:57

Re: Zaoczne studia

Post autor: marvin »

Jeśli trzeba wam pomocy przy szukaniu bibliografii, tworzeniu konspektu czy planu pracy to zgłoście się do http://www.e-konsultacje.edu.pl Mają w ofercie usługi całościowe i częściowe, sprawdźcie sobie szczegóły na ich stronie internetowej. Stawki mają rozsądne i działają solidnie i terminowo.
moniś

Re: Zaoczne studia

Post autor: moniś »

Zawsze jest to jakieś rozwiązanie... Grunt to, aby uczyć się i podbijać nowe horyzonty, zdobywać lepsze osiągnięcia. Ja przykładowo też wybieram się na studia administracyja do AEH w Warszawie. Słyszałam, że jest to najlepsza uczelnia. Także mam nadzieję, że dobrze mnie tam wyuczą ;).
Awatar użytkownika
Dzony82
Posty: 1007
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:12

Re: Zaoczne studia

Post autor: Dzony82 »

Zarządzanie to może być jak najbardziej dobry kierunek studiów, bo ludzie z wiedzą z tego zakresu, są chętnie zatrudniane w firmach, np. w roli agile managera, albo scrum mastera. Polecam Ci zajrzeć na https://leadership-center.pl/blog/zarza ... rojektami/, jakbyś chciał się czegoś dowiedzieć o zarządzaniu projektami w firmach.
Awatar użytkownika
malyswiat5
Posty: 499
Rejestracja: 02 kwie 2019, 11:17

Re: Zaoczne studia

Post autor: malyswiat5 »

Nie tylko wybór kierunku i trybu jest ważne. Równie istotne jest dalsze doszkalanie i sprawdzanie różnych możliwości w tym obszarze. Dzięki temu możemy osiągnąć znacznie lepsze rezultaty. Dobrze dopasowane studia podyplomowe mogą bardzo wiele pomóc. Zajrzyj więc na https://wwszip.pl/oferta-studiow-podyplomowych/ i postaw na konkretne rozwiązania.
piotruś4555

Re: Zaoczne studia

Post autor: piotruś4555 »

Świetne studia można też znaleźć na uczelni Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie . Ja tam robiłem studia magisterskie na kierunku rachunkowość i jestem z nich naprawdę bardzo zadowolony. Oczywiście co student, to inne ma oczekiwania do studiów, więc warto sprawdzić inne kierunki.
ODPOWIEDZ