Zaproszenia ślubne

Remonty, urządzanie, ogród. Wszystko dla Twojego domu.
Awatar użytkownika
Danka
Posty: 133
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:22

Zaproszenia ślubne

Post autor: Danka »

Wydaje się, ze zaproszenia ślubne to takie niby nic a jednak warto przywiązać do nich jakąś uwagę. Widziałam, ze tutaj https://www.extrema.com.pl/6,zaproszenia-slubne.html mają bardzo łądne ślubne zaproszenia.Jestem na etapie wyboru odpowiednich zaproszeń i cały czas się zastanawiam czy wybrać jakiś jeden motyw przewodni, który będzie się powtarzał przez cały ślub czy coś nie pasujące totalnie do reszty.
KasiapolaŃ1010

Re: Zaproszenia ślubne

Post autor: KasiapolaŃ1010 »

Piękne i w dobrej cenie zaproszenia ślubne można zamówić na stronie www.stronawesela.pl. A co więcej wszystkie dodatki ślubne również można zamówić w wybranym motywie. Jeśli ktoś ma indywidualny pomysł na swoją papeterię ślubną również można tam zrealizować więc polecam :)
Bańczyk

Re: Zaproszenia ślubne

Post autor: Bańczyk »

Danka, a co powiesz, żeby wyróżnić się i zamówić zaproszenia ślubne wykonane techniką letterpress? Ja jeszcze do niedawna nie słyszałem o tym, a to jest... najstarsza technika druku! W Polsce mało kto tym się trudni, bo wymaga precyzji, dostępu do starych maszyn i umiejętności ich obsługi i naprawy. Dla mnie to bajka! Sprawdź sobie kilka projektów i zważ uwagę na to, że zostały wykonane manualnie: https://paper-project.pl/portfolio/projekty-zaproszen/
ODPOWIEDZ