Do jakiej szkoły zapisać dziecko?

Gdzie na studia? Czy warto się dokształcać? Jakie szkoły i kursy wybrać?
Awatar użytkownika
Herma
Posty: 26
Rejestracja: 28 sty 2019, 12:18

Do jakiej szkoły zapisać dziecko?

Post autor: Herma »

Zastanawiasz się do jakiej szkoły w Łodzi zapisać dziecko? Osobiście serdecznie polecam https://szkolaeuropejska.pl. To najlepsza szkoła jaką znam – wspiera indywidualne zainteresowania każdego ucznia i sprawia, że każdy z nich rozwija się we własnym tempie.
Awatar użytkownika
torar_B
Posty: 86
Rejestracja: 06 sie 2019, 19:03

Re: Do jakiej szkoły zapisać dziecko?

Post autor: torar_B »

Długo nad tym myślalam gdzie zapisac dziecko - czy do szkoly prywatnej czy publicznej. Miałam ogromny dylemat, ale znalazłam świetną prywatną placówkę https://www.szkolapromyk.szczecin.pl/ - zachwyciła i zainteresowała mnie swoim programem i bardzo rozbudowaną ofertą zajęć pozalekcyjnych. Wiedzialam od początku,że chcę aby to własnie tam chodziły moje dzieci!
Awatar użytkownika
barylek
Posty: 173
Rejestracja: 24 sie 2019, 9:33

Re: Do jakiej szkoły zapisać dziecko?

Post autor: barylek »

A co sądzicie o szkołach muzycznych? Pytam, bo córka od jakiegoś czasu uczy się u koleżanki gry na skrzypcach i wychodzi jej coraz lepiej więc przeglądam niektóre oferty takie jak https://gama24.pl/75-skrzypce-i-altowki dość porządne skrzypce i altówki tu można znaleźć tylko że nie znam się jakoś szczególnie więc chcę się trochę doradzić - jaki intstrument bedzie najlepszy dla amatora? Czym szczególnie kierować się przy wyborze?
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Do jakiej szkoły zapisać dziecko?

Post autor: Dziewczyna »

Jeśli natomiast zastanawialibyście się, do jakiej szkoły językowej zapisać dziecko, to polecam Wam szkołę https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... dla-dzieci. Jak widać, szkrab może się tam nawet uczyć języka chińskiego ;) Super sprawa ;)
skrzypće22

Re: Do jakiej szkoły zapisać dziecko?

Post autor: skrzypće22 »

Jeśli jesteście zainteresowani filmem o polskim wirtuozie polecam Stephan Morgenstern. W filmie jest opisany też polski inwestor który zainwestował pieniądze w skrzypce stradiwariusa. Polecam
ODPOWIEDZ