Formy edukacji

Gdzie na studia? Czy warto się dokształcać? Jakie szkoły i kursy wybrać?
Awatar użytkownika
tanekg1
Posty: 121
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:11

Formy edukacji

Post autor: tanekg1 »

Ostatnio zastanawiałem się jakie formy edukacji są najlepsze dla najmłodszych. Zastanawiałem się nad https://mojebambino.pl/3246-pilki-sensoryczne . Podobno takie piłki świetnie rozwijają dziecko. Dzięki temu może uczyć się szybciej i sprawniej. Warto o to zadbać od najmniejszych lat.
Istnieją dwa rodzaje głupców - tacy, których łatwo zastraszyć i przestają działać, i tacy, którzy sądzą, że zdołają czegoś dokonać, gdy zastraszą innych.
Awatar użytkownika
niezapominajka
Posty: 53
Rejestracja: 27 sie 2019, 20:53

Re: Formy edukacji

Post autor: niezapominajka »

Ostatnio było bardzo głośno o edukacji seksualnej szczególnie w szkołach podstawowych. Więc ostatnio gdy szukałam sobie książki do poczytanie bardzo zaciekawiła mnie właśnie ta książka https://www.taniaksiazka.pl/nowe-wychow ... 39664.html . Bo staje się dość ostatnio to tematem tabu a akurat mam syna w wieku wchodzącego w wiek dojrzewania.
Awatar użytkownika
Regina342
Posty: 44
Rejestracja: 26 lis 2019, 22:20

Re: Formy edukacji

Post autor: Regina342 »

Z pewnością jedną z przyjemniejszych form edukacji jest czytanie książek. Szczególnie przydatne do tego są książki historyczne - https://ksiegarnia.pwn.pl/Ksiazki/Histo ... 963,k.html Można się z nich dowiedzieć wielu ważnych informacji na temat historii naszego kraju i świata. Dzięki takiej wiedzy można lepiej zrozumieć to co się dzieje dookoła.
ODPOWIEDZ