Hiszpański we Wrocławiu?

Gdzie na studia? Czy warto się dokształcać? Jakie szkoły i kursy wybrać?
Awatar użytkownika
nabila
Posty: 136
Rejestracja: 05 mar 2020, 11:49

Re: Hiszpański we Wrocławiu?

Post autor: nabila »

Musisz zadzwonić do różnych szkół.
Awatar użytkownika
Raobserwator
Posty: 137
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:27

Re: Hiszpański we Wrocławiu?

Post autor: Raobserwator »

Wiem, że w październiku rusza pierwszy semestr na kurs hiszpańskiego w międzynarodowej szkole na ul. Ofiar Oświęcimskich. Z tego co czytałem na ich stronie to robią kursy, chyba z powodu koronawirusa w małych czteroosobowych grupach, więc to akurat to czego szukasz :) Godzin lekcyjnych - 120 i zajęcia praktycznie tylko popołudniu

Wrocław niby duże miasto, ale mało gdzie można trafić na naukę tego konkretnego języka. Jak chcesz, to sprawdź ich ofertę na stronie https://www.ih.com.pl/wroclaw/hiszpanski/ może akurat będzie odpowiednia :)
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Hiszpański we Wrocławiu?

Post autor: Dziewczyna »

A co powiecie na kurs języka hiszpańskiego on-line? Widziałam ostatnio na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ski/online, że takie kursy organizuje na przykład Szkoła Językowa ProfiLingua. Jest to szkoła z wieloletnim doświadczeniem, więc uważam, że warto jej zaufać ;) A Wy jak sądzicie?
ZuzaŻ

Re: Hiszpański we Wrocławiu?

Post autor: ZuzaŻ »

Ja ze swojej strony polecam tego tłumacza przysięgłego https://www.espanol.pl/kontakt w Warszawie. Ja potrzebowałem ostatnio takiej pomocy przy tlumaczeniu dokumentów i powiem wam, że szybko zrealizowali moje zlecenie w bardzo przystępnej cenie. Biuro znajduje sie na Waszyngtona 33 m 34 i biuro prowadzi Pan Grzegorz Przybyszewski.
ODPOWIEDZ