Opinie o Mazowieckiej Uczelni Medycznej

Gdzie na studia? Czy warto się dokształcać? Jakie szkoły i kursy wybrać?
Awatar użytkownika
devlin
Posty: 84
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:44

Opinie o Mazowieckiej Uczelni Medycznej

Post autor: devlin »

Hej wszystkim :) czy są na forum osoby, które studiują na Mazowieckiej Uczelni Medycznej bądź są absolwentami tej uczelni ? Planuję złożyć tu papiery na fizjoterapię, warto?
Awatar użytkownika
atenka
Posty: 61
Rejestracja: 31 maja 2019, 19:53

Re: Opinie o Mazowieckiej Uczelni Medycznej

Post autor: atenka »

ja jestem absolwentką tej uczelni :) co prawda nie byłam na fizjoterapii ale na pielęgniarstwie. szkołę polecam, wszystko na wysokim poziomie :)
Awatar użytkownika
polena
Posty: 53
Rejestracja: 21 cze 2019, 17:37

Re: Opinie o Mazowieckiej Uczelni Medycznej

Post autor: polena »

ja jestem teraz na fizjoterapii, od października będę zaczynać 2gi rok. Też rok temu miałam podobne wątpliwości do Twoich więc doskonale Cię rozumiem. Co konkretnie chcesz wiedzieć ?
Awatar użytkownika
devlin
Posty: 84
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:44

Re: Opinie o Mazowieckiej Uczelni Medycznej

Post autor: devlin »

dzięki dziewczyny za odpowiedzi :) polena interesuje mnie wszystko - jaki jest poziom zajęć, jak wykładowcy,k czesne itd. Czy jest wystarczająca ilość praktyk itd. Z góry dzięki za pomoc :)
Awatar użytkownika
polena
Posty: 53
Rejestracja: 21 cze 2019, 17:37

Re: Opinie o Mazowieckiej Uczelni Medycznej

Post autor: polena »

Generalnie uważam, że uczelnia utrzymuje fajny ( wysoki) poziom od wielu lat. Zajęcia są ciekawe, prowadzone w przystępny sposób. W zależności od kierunku masz też sporo praktyk, które fajnie przygotowują Cię do późniejszej pracy w zawodzie. Nie mam w sumie porównania z innymi uczelniami ale tu mi się podoba i na pewno jakbym miała drugi raz składać papiery to też na MUM :)
Awatar użytkownika
devlin
Posty: 84
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:44

Re: Opinie o Mazowieckiej Uczelni Medycznej

Post autor: devlin »

polena dzięki bardzo za wszystkie informacje, bardzo przydatne :) nie ma się co zastanawiać nic lepszego nie wymyśle, papiery złożone :)
Awatar użytkownika
polena
Posty: 53
Rejestracja: 21 cze 2019, 17:37

Re: Opinie o Mazowieckiej Uczelni Medycznej

Post autor: polena »

devlin to super, ze udało się tak sprawnie załatwić wszystkie formalności :) daj znać w wolnej chwili jak tam pierwsze wrażenia bo podejrzewam, ze pierwszy zjazd już masz za sobą :)
Awatar użytkownika
devlin
Posty: 84
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:44

Re: Opinie o Mazowieckiej Uczelni Medycznej

Post autor: devlin »

sorki, ze piszę dopiero teraz ale troszkę się działo w ostatnim czasie i nie bardzo miałam jak wejść na forum. Wszystko jak najbardziej ok, ciekawi ludzie, fajne zajęcia, spoko wykładowcy. Wszystko zapowiada się naprawdę super więc jeszcze raz dziękuje za polecenia :)
ODPOWIEDZ