opinie o szkoleniabhp-online24.pl

Gdzie na studia? Czy warto się dokształcać? Jakie szkoły i kursy wybrać?
Antoś

opinie o szkoleniabhp-online24.pl

Post autor: Antoś »

Macie może jakieś doświadczenia z firmą, która zajmuje się szkoleniami BHP online? Muszę zorganizować kilka takich w najbliższym czasie - dla moich pracowników i trafiłem na stronę firmy szkoleniabhp-online24.pl - mają ciekawą, bogatą ofertę i wydaje mi się, że ceny również są przystępne, ale chętnie zapoznam się z opiniami.
ppoż32

Re: opinie o szkoleniabhp-online24.pl

Post autor: ppoż32 »

Jeśli masz swoją firmę albo po prostu zajmujesz się BHP to zwróć uwagę na firmę usługi bhp śląsk polecam ich bo specjalizuja się oni w produkcji bardzo dobrej jakości oznaczeń. Niezależnie od tego jaką branże prowadzicie. Polecam szczególnie że możecie zamówi wszystko przez internet.
Awatar użytkownika
steffi
Posty: 249
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:40

Re: opinie o szkoleniabhp-online24.pl

Post autor: steffi »

Jak trzeba to trzeba, akurat szkolenia z zakresu bhp są obowiązkowe, każdy pracownik musi je przejść, więc i powinniście znaleźć firmę od takich szkoleń. Zobaczcie sobie też i bardzo pomocny portal https://www.portalbhp.pl/ochrona-ppoz-228 Jak czegoś nie jesteście pewni, nie wiecie, to z pewnością dostępne tu artykuły rozwiążą wątpliwości, a i też znajdziecie tu szkolenia bhp właśnie.
MonikaĆń

Re: opinie o szkoleniabhp-online24.pl

Post autor: MonikaĆń »

Ja wiele razy korzystałam z pomocy firmy http://www.wroclawbhp.pl/ i powiem wam, że oferowali super szkolenia. Jeszcze przed pandemią uczestniczyłam w szkoleniu bhp http://www.wroclawbhp.pl/oferta/szkolenia-bhp i chętnie jeszcze raz bym uczestniczyła w szkoleniu w ich firmie bo wiele się dowiedziałam a samo szkolenie było bardzo ciekawe.
Awatar użytkownika
kilobajt
Posty: 296
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:18

Re: opinie o szkoleniabhp-online24.pl

Post autor: kilobajt »

Niestety ja nie mogę nic na ten temat powiedzieć, ale jestem zdania, że samo dbanie o higienę w zakładzie pracy jest czymś bardzo ważnym. Tym bardziej, że ja również całkiem niedawno czytałem na stronie https://calde.pl/blog/higieniczne-mycie-rak-w-pracy na czym tak naprawdę polega higieniczne mycie rąk w pracy.
ODPOWIEDZ