Kredyt na mieszkanie

Opinie o bankach i firmach ubezpieczeniowych. Jakie konto bankowe wybrać, gdzie wziąć kredyt, gdzie się ubezpieczyć?
Para nowożeńców

Kredyt na mieszkanie

Post autor: Para nowożeńców »

Razem próbowaliśmy dowiedzieć się czegoś o kredycie na mieszkanie, ale okazuje się, że to wcale nie jest takie proste, żeby robić to zupełnie na własną rękę. Czy ktoś jest w stanie wysłać artykuł podobny do tego: https://sc4.pl/zakup-mieszkania-przez-pare/ Jesteśmy ciekawi ile przydatnych informacji można znaleźć w internecie.
ikś

Re: Kredyt na mieszkanie

Post autor: ikś »

Para nowożeńców pisze: 01 cze 2021, 11:07 Razem próbowaliśmy dowiedzieć się czegoś o kredycie na mieszkanie, ale okazuje się, że to wcale nie jest takie proste, żeby robić to zupełnie na własną rękę.
a czemu nie? ja bez problemu dostałam kredyt, wiele zalezy od zdolności kredytowej przecież
Awatar użytkownika
mokka
Posty: 95
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:36

Re: Kredyt na mieszkanie

Post autor: mokka »

Ja też brałam kredyt na nowe mieszkanie na tym osiedlu które Atal buduje w stolicy, na Mokotowie i bez problemu dostałem, jak ktoś ma większy wkład własny i duże dochody praktycznie od ręki dostaje decyzję. Mało tego, banki nawet proszą się o to żeby tylko u nich wziąć taki kredyt
KasjuszMag

Re: Kredyt na mieszkanie

Post autor: KasjuszMag »

Jak kupowałem mieszkanie to szukałem poprzez biuro nieruchomości. Nie miałem za bardzo czasu, aby tym sam się zająć poszukiwaniami, też za bardzo się na tym nie znam. Stwierdziłem razem z małżonką, że będzie to dobry pomysł i dostaliśmy kilka ofert. Po obejrzeniu mieszkań zdecydowaliśmy się na jedno. Firma pomogła nam we wzięciu kredytu oraz z papierkową robotą. Po wyremontowaniu mieszkania jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami swoich czterech kątów.
JanNowak1

Re: Kredyt na mieszkanie

Post autor: JanNowak1 »

doradca finansowy Trójmiasto: Gdańsk, Gdynia, Sopot
Amtrust Group zapewnia wsparcie profesjonalnego doradcy finansowego w Gdańsku, Gdyni i Sopocie w uzyskaniu kredytu. Długie doświadczenie oraz stabilna pozycja w branży naszych ekspertów kredytowych przedkładają się na możliwość współpracy z kilkunastoma bankami. Dzięki temu specjaliści z Amtrust Group są w stanie zaoferować najtańszy kredyt hipoteczny oraz najlepszy kredyt firmowy na rynku. Usługi naszych doradców finansowych są bezpłatne. Profesjonalny doradca kredytowy w Trójmieście pomoże Ci na każdym etapie ubiegania się o kredytu, od wyboru najlepszej oferty aż po skompletowanie wymaganej dokumentacji i negocjacje z bankiem. Amtrust Group to doradcy finansowi w Gdańsku, Gdyni i Sopocie do spraw kredytów hipotecznych, którym warto zaufać! Więcej informacji dostępne jest na stronie online.
https://www.amtrust-group.com/doradca-kredytowy-gdańsk-gdynia-sopot-trójmiasto
ODPOWIEDZ