Kredyt - ubezpieczenie

Opinie o bankach i firmach ubezpieczeniowych. Jakie konto bankowe wybrać, gdzie wziąć kredyt, gdzie się ubezpieczyć?
duśko

Kredyt - ubezpieczenie

Post autor: duśko »

Wiecie, że gdy ma się kredyt we frankach, można skorzystać z ubezpieczenia i domagać się zwrotu nadpłaconych rat? Ja nie wiedziałam, ale udało mi się to załatwić dzięki pomocy Kancelarii AE. Dzięki temu odrobinę mniej dotkliwa jest spłata kredytu.
Awatar użytkownika
paniola
Posty: 68
Rejestracja: 03 lip 2019, 17:24

Re: Kredyt - ubezpieczenie

Post autor: paniola »

Życie z kredytem nie zawsze jest łatwa, zwłaszcza jeżeli ktoś ma kiepskie warunki w kredycie, np kredyt w frankach. Koszty sprawy sądowej https://zyciebezkredytu.pl/ile-kosztuje ... edyt-frank dotyczące kredytu wcale nie muszą być tak wysokie. Warto zapoznać się z artykułem i dowiedzieć się o swoich prawach.
Awatar użytkownika
kilobajt
Posty: 296
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:18

Re: Kredyt - ubezpieczenie

Post autor: kilobajt »

Akurat nad taką formą ubezpieczenia się nigdy nie zastanawiałem, ale faktycznie przecież ono także istnieje. Jako, że ja się ogólnie interesuję ubezpieczeniami top muszę przyznać, że pom przeczytaniu https://kioskpolis.pl/wiek-polisowy/ już teraz wiem nawet czym jest wiek polisowy. Do tej nie słyszałem o takim czymś.
król70

Re: Kredyt - ubezpieczenie

Post autor: król70 »

Jeśli już wspominasz temat kredytu we frankach, to dla wszystkich, którzy chcą wyjść z tego i znaleźć fachową pomoc, polecam zgłosić się do kancelarii Pilawska Zorski. Zajmują się sprawami frankowiczów i są naprawdę skuteczni. Polecam serdecznie. Kontakt to nich: https://pzadwokaci.pl/
ODPOWIEDZ